BasketFaul Basketçi
96 Paylaşılan Kupon
%26.33 Başarı Oranı
22 Kazanan Kupon
74 Kaybeden Kupon
BasketFaul 7 gün önce paylaşıldı
ASİSTM ANALİZ AİLESİ İLE "İŞ AKDİ SÖZLEŞMESİ SONA ERDİ" herkese bu güne kadar ki desteklerinden ötürü teşekür ederim Asist Analiz ailesine bundan soonraki süreçte başarılar dilerim. HAYATINIZIN BİR BÖLÜMÜNDE HER DAİM BASKETBOL OLMASI DİLEKLERİMLE sağlıcakla kalın .
Beğen (0)
Duvarımda Paylaş
BasketFaul 8 gün önce paylaşıldı
Bourg - Limoges / Bourg ligin yeni takımı olmasına rağmen bu sezon çok iyi işler çıkardı ve ligde kalıcı olacaklarını ispat etti. İç sahada etkili oynuyorlar ve 7 galibiyet aldılar. Son maçta ligin etkili takımlarından Strasbourg karşısında gösterdikleri direnç bu maç öncesi oldukça iyi önemli bir artı idi. Limoges ise eski günlerini arıyor. Eski günlerindeki gibi dominant bir oyunları yok ve deplasman karneleri iyi değil. Bourg formda iken hata yapmaz ve handikapsız kazanır.
Beğen (0)
Duvarımda Paylaş
BasketFaul 8 gün önce paylaşıldı
Monoca - Dijon / Monaco hafta içi Polanya'da Gora deplasmanında maça çok iyi bir giriş yapmış farkı 23 sayıya çıkarmıştı. Maçın ikinci devresinde rakibin atağına ve enerjisine karşılık veremeseler de bir şekilde kazanmayı başardılar. Ligin en iyi oynayan takımları arasında ilk sırad ayer alıyorlar. Dijon ise ligin vasat takımları arasında. Monaco maçı biraz ciddiye alması durumunda handikabı çok kolay aşacak ve çift haneli fark ile kazanacaktır. Dijon biraz skora destek verirse üst seçeneğide ikinci bir seçenek olacaktır.
Beğen (1)
Duvarımda Paylaş
Daha Fazla Yükle