Üyelik

Sitemize www.asistanaliz.com sayfasında sağ üst köşede yer alan "Hemen Kayıt Ol" butonuna basarak üye olabilirsiniz. Üyelik Ücretsizdir.

Üyeler yazdıkları yazılardan, ekledikleri video ve fotograflardaki içeriklerden kendisi sorumludur. Siteye üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan kişi kendi sorumludur. Asistanaliz.com kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde 3.şahıs kişi kurum ve kuruluşlarla paylaşmayacağını taahhüt eder.

Asistanaliz.com'da yer alan tüm sayısal veriler, iddaa maç kodları, iddaa oranları, iddaa programı, maç sonuçları, puan durumu, istatistik ve tahmin bilgileri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için gereken gayret gösterilmektedir, ancak bilgilerin doğruluğunun kontrolü kullanıcıların kendi sorumluluğundadır. Oluşabilecek hatalardan, maddi/manevi zararlardan AsistAnaliz sorumlu tutulamaz.

AsistAnaliz.com sitesinde yer alan yorum ve tahminler haber ve bilgi amaçlıdır. AsistAnaliz.com’da yer alan reklam materyalleri Türkiye dışında ikamet eden Türkçe konuşan üyelere ve Türkiye dışındaki yabancı uyruklu kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır.

AsistAnaliz.com hiçbir şekilde bahis oynatmaz ve/veya oynamaya da aracılık etmez. AsistAnaliz.com sunucuları Türkiye Cumhuriyeti dışında bir ülkede ikamet etmektedir. Ve bulunduğu ülkenin yasalarına tabidir.