Üyelik/Gizlilik Sözlesmesi

AsistAnaliz Üyelik Sözlesmesi

Bu web sitesi tarafindan saglanan hizmetlerin saglayicilari ("biz", "biz", "bizim") ("Hizmet") kullanici tarafindan olusturulan içeriklerden ve hesaplardan sorumlu degildir. Sunulan içerik yalnizca yazarlarinin görüslerini ifade eder.

Bu Servis yalnizca en az 13 yasinda olan kullanicilar tarafindan kullanilabilir. Eger bundan daha gençseniz, lütfen bu Hizmet için kayit olmayin. Bu servise kaydolursaniz, bu yas veya üstü oldugunuzu beyan edin.

Hizmete gönderdiginiz, yüklediginiz veya baska sekilde sunabilecek tüm içerikler ("Içerik") personel üyeleri tarafindan incelenebilir. Gönderdiginiz veya yüklediginiz tüm Içerik, üçüncü taraf dogrulama hizmetlerine (spam önleme hizmetleri dahil ancak bunlarla sinirli olmaksizin) gönderilebilir. Gizli veya gizli oldugunu düsündügünüz hiçbir içerigi göndermeyin.

Üzerinde hakaret içeren,  nefret uyandiran, tehditkar, spam veya spam benzeri, rahatsiz edici, yetiskinlere yönelik veya baskalarinin kisisel bilgilerini içeren, telif hakki ihlali riski tasiyan, herhangi bir içerigi göndermeye veya baglamaya Hizmet'i kullanmayacaginizi kabul etmektesiniz.  Yasadisi faaliyeti tesvik eder veya herhangi bir yasayi ihlal eden içerikler kullanilamaz. Içerigin veya davranisinizin barindirdigi içerikten ve bu içerikten kaynaklanan herhangi bir zarardan tamamen sorumlusunuz.

AsistAnaliz kisisel bilgilerinizi 3.sahis kisi ve forumlarla paylasmayacaktir. Üyelik sözlesmesini kabul etmenizle birlikte Facebook ve Twitter sosyal platformlarinda sadece Profilinizi görüntüler. Sizin adiniza tweetler/postlar atmaz. Arkadas listesine birini eklemez ya da çikarmaz.

Bildirimde bulunmaksizin veya bildirimde bulunarak, herhangi bir zamanda veya sebepli olarak sunulan herhangi bir Içerigi kaldirip degistirebiliriz. Içerigin kaldirilmasi veya degistirilmesi yönündeki talepler yalnizca kendi takdirimize bagli olarak gerçeklestirilecektir. Hizmetin herhangi bir bölümüne erisiminizi, bildirimde bulunmaksizin veya bildirimde bulunarak, sebepleri veya sebepleri olmaksizin istediginiz zaman feshedebiliriz.

 

Hizmete, önceden izin verilmeden otomatik veya programli yollarla (bir içerik kaziyici gibi) erisemezsiniz.

Içeriginizi Hizmetle baglantili olarak kullanmak, yayinlamak veya yeniden yayinlamak için münhasir olmayan, kalici, geri alinamaz, sinirsiz bir lisans veriyorsunuz. Içerik üzerinde telif hakki sakli tutarsiniz. 


Bu sartlar önceden bildirim yapilarak degistirilebilir.

Asagida belirtilen AsistAnaliz  kurallari bu terimlerin bir parçasi olarak düsünülmüstür.

Bu sartlari kabul etmiyorsaniz, lütfen Hizmeti kaydettirmeyin veya kullanmayin. Hizmetin kullanimi bu sartlari kabul etmis sayilir. Hesabinizi kapatmak isterseniz, lütfen bizimle iletisime geçin.

AsistAnaliz Kurallari

Herhangi bir toplulukta oldugu gibi, kurallari ve yönergeleri, toplulugun sorunsuz çalismasini saglamak için önemlidir. Toplulugumuzu üye ve misafirler için hos bir ortamda tutmak için lütfen yayinlarken kurallarimizi aklinizda tutun.

 

AsistAnaliz toplulugu, genel olarak, genel bir sohbet / tartisma toplulugu yerine, bir isletme ve müsterileri için bir destek toplulugudur. Insanlara yardim ve rehberlik edinme etrafinda insa edilmis bir topluluktur. Davranisiniz bunu yansitmalidir. Buradaki kurallar kapsamli degildir ve zaman içinde gerektigi gibi degistirilecektir. Sagduyu kullaniniz.

Topluluga erisim, bir hak degil, bir ayricaliktir ve bu kurallari sürekli olarak ihlal eden üyeler, yaptiklari diger katkilara bakilmaksizin, kendilerini sinirlandirilmis bulabilir  veya topluluktan çikarilabilirler.

AsistAnaliz bir spor/tahmin sosyal medya platformdur. Lütfen bir platform ortamina uygun olmayan herhangi bir sey göndermeyin. Buna küfür, cinsel içerik, cinsel içerikli veya yasadisi içerik, nefret dolu, tehditkar, kiskirtici veya kaba içerik, baglantilar ve web siteleri ve korsan veya warez dagitimlarinin kullanimini tesvik eden tartismalar veya herhangi bir sekilde yasadisi içerik de dahildir ancak bunlarla sinirli degildir. Lütfen kurdugumuz sansürleme seçeneklerini engellemeye kalkismayin.

Nazik olun ve diger üyelere saygi gösterin. Kisisel saldirilar, agresif mesajlar ve pasif agresif davranis kabul edilemez. Baska bir kullaniciyla özel bir sorun yasarsaniz ve yayinlarina uygar ve yapici bir sekilde cevap veremezseniz, uzaklastirma cezasi gerekebilir.

Baska bir kullanicinin tarafiniza  karsi saldirdigini veya saldirgan oldugunu düsünüyorsaniz, mesajini site görevlilerine bildirin. Karsi tarafa atismaya girmeniz konuyu çözmeyecegi gibi ileri boyuta tasiyacaktir.