SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

1 Temmuz İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 01.07.2020 01:39

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, İstanbul ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

1 Temmuz İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda; ikinci altılı 5. koşudan itibaren start alıyor olacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 3 mücadelesinde; 9 başarılı safkan piste çıkacak. Son yarışında yarış severlerinin güvenini boşa çıkaran MISTER RA, yüklerinden de kurtulmuşken fotolayabilir.

Sevdiği mesafede koşacak EGYPTUS, aranın ardından yarış görüp nefes ve kondisyon yönünden güçlenen GÖGEBAKAN, tabelanın abonmanlarından ALTO ile formda SERBÜLENT'i ayrımsız yazmanızı öneririm.

BABY AZRA İYİ ELLERDE HAZIRLANDI

Günün en zorlu mücadelesi bana göre ikinci ayakta yaşanacak. 13 İngiliz kısrağı sahada boy gösterecek. Bence ikramiyeyi ahırına götürmeye hazır birçok isim var. Kalabalık tutalım bu ayağı. ROCKY FORK MNM, pandemi sonrası pek de alışık olmadığı İstanbul sentetiğinde iyi bir sınav veremese de bayıldığı çim pistte ipi göğüsleyebilir.

Aranın ardından çimde iki kez koşup sonunda tabelaya da girmeyi başaran SAMOTHRAKI, güçlü orijiniyle CİHANGÜL, formda DE FEMME, sprinter yapısıyla REY, iyi ellerde hazırlanan BABY AZRA ile bomboş kilolarıyla start alacak MYSTIC GREEN ve SENSİZ OLMAZ'a birer çarpı atalım.

ŞABLONUNA YAZMAYAN 'DUMAN' OLUR

Üçüncü ayak, seyir zevki açısından günün en güzel mücadelesi olacak. Oldukça beğendiğim atlar koşuda yer alacak. Kapatabilen kapatsın. Bütçesi yetmeyenler; DOĞA KANUNU, ALWAYS PERFECT ile ÇEKO DAYI'YI yazsın...

Günün süratli koşularından birine geldi sıra... Tabelanın abonmanı olan DUMAN, İstanbul Veliefendi'de tozu dumana katabilir. BİNBİR için bombayı patlatma zamanı geldi. Eküri destekli MAVRA ile RUSDAMAT'a da birer çarpı atalım.

REGAMOUR, MAIDEN'A VEDA EDEBİLİR

Tekimi risk alıp Maiden yarışta kullanma kararı aldım. Son yarışında yakın ara geçilen REGAMOUR, şeytanın bacağını kırıp totosuna ilk yarış birinciliğini yazdırabilir. Benim Veliefendi'deki limanım Approve orijinli bu safkandır.

Kapanışı sentetikte yapacağız. Günün en kalabalık yarışında; PRENSES MONTANA ile başlayalım derim. Uzun aranın ardından İstanbul sentetiğine dönüş yapan başarılı kısraktan dinçlik yarışı bekliyorum. Son yarışlarında nal toplayan KURDELE'nin üzerindeki ölü toprağını atma zamanı geldi.

Tabelanın abonmanı olan ALTIN SUYU, sevdiği pist ve mesafede AYSEL ANA ile TEKKURŞUN'u da yazmanızı önemle tavsiye ederim. Bol şans...

İkinci altılı tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  1  3  4  9  6
 1  2  7  6    9
 4  3  5 10    2
 3  5    2    1
 5  6       16
   7        
  11        
  12        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya