SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

10 Ekim Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 10.10.2020 07:32

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 10 Ekim Cumartesi günü Ankara, İzmir ve Diyarbakır'daki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakila at yarışı tahminleri burada.

10 Ekim Ankara 75. Yıl son dakika at yarışı tahminleri

10 Ekim Cumartesi günü; altılı ganyan heyecanı, yurt içinde Ankara, Diyarbakır ve İzmir'de koşulacak yarışlarla devam edecek. Ekip olarak tüm hazırlığımızı; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak yarışlara göre yaptık. Şansımız bol olsun... Safkanların ayakları yere düz bassın...

3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesinde; 8 safkan piste çıkacak. 2200 metrede koşulacak yarışta; THUMBS UP ile başlayalım derim. Son yarışında yarışseverleri hayal kırıklığına uğratan THUMBS UP, bugün winner jokeyi Burhan Kılınç'ı da yakalamışken rakiplerini saf dışı bırakabilir.

ANKARA YARIŞLARINA DAİR SON DAKİKA TAHMİNLERİ

Formda JONO MONETA sonlarda nefesini koruyabilirse; aynayı ilk sırada geçmesi içten bile değil. Takip atım; ELOIN, sıkıntılarından arınmış bir şekilde start alacak STORM BLACK ve KEREM EYLE'yi yazıp zorlu güne kalabalık bir giriş yapalım derim...

Maratondan sprint yarışına geçiş yaptık. Yarış hayatına müthiş bir yarışla başlayan ve adeta yürüyerek kazanan DİAVASİ, seriye devam edebilir. Formda YALAZALP, tempo koşularının üstadı Sadettin Boyraz idaresindeki AĞAMSIN ve SEF NURİ ayrımsız kuponlardaki yerini alsın...

75. YIL HİPODROMU'NUN BANKOSU: CHERI CHERI LADY

Günün en yüksek ikramiyeli koşusunda; bankomuzu açıklayalım derim. CHERI CHERI LADY, etle tırnak gibi olduğu pilotu Sadettin Boyraz idaresinde ikramiyeyi ahırına götürecektir. 75. Yıl'da; günün kalesi CHERI CHERI LADY'dir.

Geldik günün bir diğer kupalı yarışan... Kraliçe II. Elizabeth Koşusu'nda; 6 İngiliz tayı start alacak. Hışman Çizik ile seriye bağlayan GÜLÜM OSMAN, kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Sevdiği pist ve mesafede GLITZY, formda ANADOLU ASLANI ile SHANNARA ayrımsız yazılsın...

BU PİST VE MESAFEDE MAGFELLOW...

Tabela ayağında; bu pist ve mesafenin başarılı temsilcisi MAGFELLOW, Ankara 75. Yıl'da kazanmaya devam edebilir. Son iki yarışında yakın ara geçilen BAYBAŞKAN, şeytanın bacağını bu kez kırabilir. Tabelanın abonmanı İZ BIRAKAN ile DISTANT SHINING'i de yazıp kapanışa geçelim.

75. Yıl Hipodromu'nda 6. ayak Maiden mücadeleye sahne olacak. Deyim yerindeyse kapanışa; Ankara'da ne kadar at varsa getirilmiş gibi... Mİ MAJÖR, BET, KOŞANTAY, EROS DIAMOND, HIZLI HAN, DOTHRAKI'den birisinin son Maiden'ı olur diyorum.

10 Ekim Cumartesi günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara altılısı...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  4  2  3  4 16
 4  8    4  5  9
 3  1    1  3  6
 7  7    6  2  3
 1          4
           1

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya