SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

11 Temmuz Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 11.07.2020 01:44

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

11 Temmuz Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda keyifli koşular yapılacak. Şansımız bol kazancımız çok olsun... İkinci altılı ganyan; Maiden koşuyla start alacak. 3 yaşlı Arap taylarının mücadelesi zor geçeceğe benziyor. Ayağı biraz kalabalık tuttum. Sakata gelmeyelim ilk ayakta... SİVEREK HAN, VAROL HAN, BERATEFE, CANATAKAN, UÇAN ES ES, GÜVENDİK'e birer çarpı atalım. Yeriniz varsa; ALADİNİ'yi de bir deneyin derim.

Çim yarıştan kuma hızlı bir giriş yapsak da mesafe uzadı... Mesafen iddialı isimlerinden ŞÜŞÜ'ye hemen bir çarpı atın. Son iki yarışında yakın ara geçildi. Hele son yarışında; startta kalmasa aynayı ilk sırada geçmesi içtem bile değildi.

TEKDALIN İZİ TIRNAĞININ UCUNDA

TEKDALIN İZİ, tabela içi yarışlarını adım adım birinciliğe doğru götürüyor. Bugün mutlu sona ulaşabilir. Ardından da bu mesafeleri iyi koşan STAR SCREAM'e de şans tanıyalım.

Geldik günün limanını açıklamaya... Çok iyi durumda olan BRUCE WAYNE, şu anda en formda jokey olan Gökhan Kocakaya pilotluğunda aynayı lk sırada geçecektir. Banko...

KANEKONUN OĞLU YAKALANMAZ

Günün iki kupalı yarışından ilki; Demokrasi ve Milli Birlik Günü Koşusu adına yapıalcak. Formda isimlerin mücadelesinde; KANEKONUN OĞLU ile başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda. Çıktığı gibi kazanabilir. Ardından formuyla maşallah dedirten KING CHA CHA ile LORD OF GAME'i de yazalım derim.

Altılıya Maiden yarışla başladık; tabela ayağında da yine bu heyecana ortak olacağız. Sahada söylentisi olan YAMANEFE, DİLBİN GÜZELİ, CANFARUK, FIRAT BABA ve MALYA GÜZELİ'ni ayrımsız yazın.

CEYLİNCAN İKRAMİYEYİ AHIRINA GÖTÜRÜR

Günün en yüksek ikramiyeli koşusuyla 75. Yıl Hipodromu'na noktayı koyacağız. Avrupa Birliği Başkanlığı Avrupa Günü Koşusu'nda; ABJARKIZ, POETIC CHARM, CEYLİNCAN, ELİF HATUN, DOLPHINS GIRL, KRALİÇE ELMAS ve MALA MOJA; kazanırı olan isimler. Bol şans...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya