SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

14 Ekim Çarşamba İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

| 14.10.2020 10:08

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 14 Ekim Çarşamba günü İstanbul ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakila at yarışı tahminleri burada.

14 Ekim Çarşamba İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı; İstanbul ve Elazığ'da koşulacak yarışlarla devam edecek. Veliefendi'de yarışlara dair iyi bir hazırlık yaptık. Şans yanımızda, kazancımız bol olsun...

15.30'da start alacak; 4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesi pek çetin geçeceğe benziyor. Formda SİNANLI, uyumlu pilotuyla fotolayabilir. Son yarışında problem yaşayan REİSOĞLU, tüm sıkıntılarından arındı. AMANKAYA'yı aman ha atlamayın. Yaşlı kurt, Ali Kaçmaz idaresinde bombayı patlatabilir.

İSTANBUL SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ALEMİN KRALI, hem winner jokeyi hem de sevdiği mesafede start alacak. Mutlaka şans verelim. Kazanma zamanı gelen ASTEROİD, formda YOLDAŞHAN ile SANCAKTAR'a birer çarpı atalım derim.

Sentetikten çime geçiş yaptık. İlk ayağı kalabalık tuttuk ikinciyi de sağlama alalım derim. Maiden yarış... Henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesinde kazanmaya aday çok isim var. QUEEN STAR, CALIFORNIA GIRL, LION EMPIRE, KOCAVEZİR, MILVUS, RED CLOUD ve NITROX'u yazıp kazananı bulmaya çalışalım. Zor koşu; at yazmaktan kaçmayın...

YOLKIRAN GEÇİLMEZ! UĞURSEL GÖRMEZDEN GELİNMEZ

Üçüncü ayak; 4 ve yukarı Arapların Handikap 15 mücadelesine sahne olacak. Formuyla dudak ısırtan YOLKIRAN, günün kalesine aday olmaya isimlerden bir tanesi. Geçilmesine imkan vermesem de yanına bir bomba önermek istiyorum. Sevdiği pist ve mesafede UĞURSEL'i deneyin derim. Gelirse kupon bırakmaz.

Günün tek kupalı yarışında; 3 yaşlı Arap tayları sahne alacak. Aziziye Koşu'nda HIZLI AHMET, bu rakipleri son iki yarışında geçmeyi başardı. Psikolojik üstünlük bu safkanda... Bu moralle seriye devam edecektir. Banko!

HIZLI AHMET, VELİEFENDİ'DE GÜNÜN KALESİ OLUR!

Arapların ardından İngiliz tayları piste çıkıyor. Tabela yarışına kadar gelebilirsek İstanbul'da nokta atışını yaparız diyorum. Bu ayakta; ilk yarışına şaşalı bir zaferle başlayan FIERO MIO, bugün de bileğini kimselere büktürmez. Ekonomik oynayanlar; tek yazsın geçsin. Sigorta isteyenler; MIRACOLO'yu denesin.

Veliefendi'de zorlu ve kalabalık bir kapanış bizleri bekliyor olacak. İlk iki ayak ile bu koşuyu kalabalık geçtim. Kestirilmesi zor yarışlar. Siz de öyle yapın derim. LA QUERDA, LION GUARD, ENVER, SENARA ACERO, MAI TAI ve FİLANDOZ'u deneyelim derim.

14 Ekim Çarşamba günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2 12  2  2  2  4
 8  8  4    4  2
11  5        1
 1  4        7
 7  6       13
 5 13        3
10  7        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya