SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

15 Ekim Perşembe Ankara son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 15.10.2020 10:29

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 15 Ekim Perşembe günü Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakila at yarışı tahminleri burada.

15 Ekim Perşembe Ankara son dakika at yarışı tahminleri

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, 15 Ekim Perşembe günü Ankara ve Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Gündüz seansı; 75. Yıl Hipodromu'nda start alacak. İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Biz, tüm hazırlığımızı ikinciye dair yaptık. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

Ankara'daki altılı ganyan heyecanına; 15.00'te yapılacak Handikap 15 mücadesiyle ortak olacağız. İlk ayaktan kaza kurşununa gitmeyelim. Bu ayağı kalabalık geçip başarılı bir başlangıç yapalım. Formda; SİLVERTAY, güçlü orijinli ÇAKIRALİ, moralli BEŞİREFE, bomboş kilosuyla TERAPİST, uzunların başarılı ismi ATOM SAÇAN'ı ayrımsız yazalım derim.

ANKARA SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nefes ve kondisyon açığını gideren KOPKAPTAR, son yarışında yakın ara geçilen AYBET ve ÖZAYBERK'i de ekleyip Ankara'ya kalabalık bir başlangıç yapalım.

Maratondan sürat yarışına geçiş yapıyoruz... 3 yaşlı Arap taylarının Handikap 14 yarışında; 14 kısrak start alacak. İlk yarışını yürüyerek kazanan GÖKÇEKIZ, formuyla dudak ısırtan GÜRLER KIZI, şeytanın bacağını kıran DEĞİRMENALTILI; şabşonlardaki yerini ayrımsız alsın. Sprinter yapısıyla HEDEFE KOŞ KIZIM, eküri destekli YUSURE GELİN ile MALYA GÜZELİ'ne de çarpı atılsın.

TİPİTİP 75. YIL'DA GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Üçüncü ayak, kalite safkanların mücadelesine ev sahipliği yapacak. Son yarışında güvenimizi boşa çıkarmayan TİPİTİP, bugün de fotoyu kimselere bırakmaz. Tabelanın abonmanlarından olan SOLID BROTHERS'ı da ekleyip ayağı sağlama alalım derim. Şansımız bol olsun...

Necip Fazıl Kısakürek adına koşulacak yarışta; GÜVENDİK diyorum. Son yarışında; İstanbul'da zor grupta mücadele eden kalite safkan, sevdiği pist ve mesafede aynayı ilk sırada geçer diyorum. Bir kere GÜVENDİK! Yanına SAPADERE'yi ekleyelim; kafamız rahat olsun.

SKYLINE, SON KEZ MAIDEN KOŞAR! BANKO!

Tabela ayağında 2 yaşlı İngiliz tayları start alacak. Henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesinde; SKYLINE diyorum. İlk yarışında fotofa geçilen başarılı safkan, bugün şeytanın bacağını kırıp Maiden'a veda edebilir.

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda; kapanış günün en kalabalık koşusuna ev sahipliği yapacak. AGRİN, ROJİN GÜLÜ, SEVİNSEVİL, PRENSES DERYA, BUĞU, ELİFE ANNE ile GİZEMNAZ'ı ayrımsız şekilde yazın. 15 Ekim Perşembe günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  1  1  4  7  2
10  2  4  6   13
 4  7       14
13  9        5
 1 11        7
 7 13        1
11          9
 8          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya