SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

15 Ekim Perşembe Kocaeli son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 15.10.2020 10:24

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 15 Ekim Perşembe günü Kocaeli ve Ankara'daki koşularla devam ederken Kartepe Hipodromu'na dair son dakila at yarışı tahminleri burada.

15 Ekim Perşembe Kocaeli son dakika at yarışı tahminleri

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı; Kocaeli ve Ankara'daki koşularla devam edecek. Kartepe Hipodromu'na dair iyi bir hazırlık yaptık. 15 Ekim Perşembe günü Kocaeli'nde koşulacak yarışlara dair son dakika tahminlerimizle günü kazançlı kılmaya çalışalım...

Kartepe'de altılı ganyan 19.00'da start alacak. 4 ve yukarı Arapların Handikap 17 yarışında; formda BABADAĞINOĞLU diyorum. Safkan yüklerinden de kurtulmuşken rakiplerine göz açtırmaz. Dileyenler; BABADAĞINOĞLU gibi kuponu hafifletmek için safkanı tek yazabilir.

KOCAELİ SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Oldukça iyi durumda olan İZTAN, son yarışını kazanıp moral depolayan BELALI TUMBUL ve ATİKSOYLU'yu da deneyelim. Ekonomik için BABADAĞINOĞLU! Geniş oynayanlara İZTAN, BELALI TUMBUL ve ATİKSOYLU...

Tay yarışı... Bu yüzden kapalı kutu bir koşu bizleri bekliyor olacak. Safkanların ayakları yer düz bassın... Orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla ASİYENAZ, GÜMÜŞKAVAK, CAVİRE SULTAN, YAVUZUM, MEMDUHA HANIM ve SİMRA TAY ayrımsız yazılsın.

LADY OF KANEKO OLDUKÇA İYİ DURUMDA!

3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesinde; 10 tane başarılı kısrak sahne alacak. LADY OF KANEKO ile başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda. Uzun-kısa ayırt etmeksizin başarılı koşular çıkaran BOUJEE, kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Kötü koşma gibi lüksü kalmayan CORAL ROSE ile İŞİN ASLI da sahada konuşulan isimler.

Kocaeli'nde iki bankolu bir kupon hazırladım sizlere... Kartepe'deki ilk sığınma limanımız; SUNGURLU olacak. Başarılı safkan, sevdiği pist ve mesafenin yanında etle tırnak gibi olduğu pilotuyla aynayı ilk sırada geçecektir.

SUNGURLU VE RIO BLONDIE GÜNÜN KALELERİ

Teklerimizi art arda sıraladık. 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 17 mücadelesinde; RIO BLONDIE diyorum. Safkan son üç yarışında rakiplerine göz açtırmadı. Bugün de kazanma alışkanlığını devam ettirebilir. İkinci bankomuz...

Kocaeli'nde kapanış; 4 ve yukarı Arapların Şartlı 3 yarışıyla yapılacak. MARUF TAY, GÜLENYÜZ, KIZILTUĞ, GÖLDEM, KILAVUZAĞASI, ALTINTUNÇ ve MUTLULUK GÖZYAŞI'nı ayrımsız gözetmeksin yazılsın. 15 Ekim Perşembe günü; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  1  6  5  5  2
 8  7  3      4
 1  5  7      7
 5 12 10      3
   9        1
  11        8
          11

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya