SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

15 Temmuz İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 15.07.2020 02:03

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, İstanbul ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

15 Temmuz İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

İstanbul'da ikinci altılı, 15.30 koşulacak Handikap 16 mücadelesiyle start alacak. Çimde koşulacak yarışta; KIRIM AY ile başlayalım. Safkanın son koşusunda; bazı problemleri vardı. Sıkıntılarından arınmışken kazanmayı hatırlayabilir.

Yarışın süratlendirecek DALOĞLU, takip atım BAWEPİR, yüklerinden kurtulmuş YOLKIRAN ile Ali Kaçmaz ile kaçırılmaz isimlerden birisi olan GÜLDÜRGÜLDÜR'ü yazarak Veliefendi'ye kalabalık bir giriş yapalım.

FOTOKIZI, VELİEFENDİ'DE FOTOLAYABİLİR

Günün en kalabalık yarışında kısraklar boy gösterecek. At yazmaktan kaçmayalım... Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen COSMOS, deneyimli aprantisi Halil Yolaçıcı ile iyi bir uyum yakalayan SARİDUZ, İstanbul sentetiğine kavuşan ALAŞAH, artık kötü koşma şansı kalmayan FOTOKIZI, güçlü orijiniyle KURDELE'yi ayrımsız yazalım.

Sevdiği pist ve mesafee EŞİYOK, formda ASPURÇE ile iyi hazırlandığına dair duyumlar aldığım ÇİĞDEM ÇİÇEĞİ'ne birer çarpı atalım.

BAYPATRON BUGÜN NEFES ALDIRABİLİR

Günün ilk kupalı yarışında; 7 başarılı Arap tayı sahne alacak. Son iki yarışını kazanıp duble yapan BAYPATRON, sezonun en formda ismi Gökhan Kocakaya önderliğinde aynayı ilk sırada geçip ikramiyeyi ahırına götürebilir. Bu isi güne nefes aldırabilir. Yanına sigorta isteyenler; ŞARLO'yu yazsın. Favorime en ciddi rakip ŞARLO'dur.

İstanbul'da sığınma limanımıza geldi sıra... Uzunların etkili ismi; ÇEKO DAYI... Son yarışında güvenimizi boşa çıkarmamıştı. Sıkleti ağır ancak safkan daha önce bu kiloların hakkını verdi. İstanbul'da kırılma noktası; Gökhan Kocakaya. Deneyimli pilottan başarılı yarışlar bekliyorum.

'GERGİN'LİK YAŞAMAK İSTEMEYENLER BURAYA

Tabela ayağında; ÖZGÜNSTONE ile başlayalım. Safkan formda. Bu mesafeleri de seviyor. Seriye devam edebilir. GERGİN, oldukça moralli. 'Gergin'limizi alabilir. Tabelanın abonmalarından CİBEK OĞLU, eküri destekli ÇELİKMAN ile güçlü orijiniyle YOLDAŞHAN'ı yazalım.

İstanbul'da ne kadar at varsa; bu yarışa deklare olmuş gibi gözükse de; 7 isimle bu ayağı geçebiliriz düşüncesindeyim. Son yarışında yakın ara geçilen LORD, formda SILVER FROST, güçlü orijiniyke MİRO, süratli stiliyle CIRCLE OF LIFE, Maidenlar'ın gedikli ismi GIANGUIR, ilk startında bombayı patlamasını beklediğim FALCON FLY ile MISTER RA'yı yazıp güne bir son nokta koyalım. Haydi rast gele...

İkinci altılı ganyan tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  3  3  3  3  7
 6  1  1    1 12
 5  5      2 11
10 16      7  1
 4  7     11  5
  13       15
   9       10
   4        

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya