SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

16 Kasım Pazartesi Bursa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 16.11.2020 09:53

16 Kasım Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı, Osmangazi Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Bursa son dakika at yarışı tahminleri...

16 Kasım Pazartesi Bursa at yarışı tahminleri

Yeni haftada; yarış heyecanı Bursa ve Elazığ illerinde yapılacak yarışlarla devam ediyor olacak. Gündüz seansı; Osmangazi Hipodromu'ndaki koşulara ev sahipliği yapacak. Zorlu bir program bizleri bekliyor. Sahadan kondisyoner arkadaşlarla görüşmeler yapıp son dakika bilgileri ışığında iddialı bir şablon hazırladık. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

15.00'te start alacak Şartlı 3 mücadelede; 3 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. 1400 mesafede koşulacak yarışta; ANIL ABİ ile başlayalım derim. Safkan pisti yadırgamazsa; aynayı ilk sırada geçebilir. Koşunun tavşan atletlerinden birisi olması beklenen ABONE, kazanarak gelen BARLIKEFE ile AK İREM'i ayrımsız yazalım derim. Yeri kalanlar; güçlü pedigrisiyle YOMRALI ile BOĞAZKESEN'e de birer çarpı atsın.

BURSA OSMANGAZİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Altılıların olmazsa olmazları; Maiden yarıştayız. 11 kısrak yarış hayatlarındaki ilk zaferlerini elde etmek için piste çıkacak. Ayakları yere düz bassın... Orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla MISS SULTAN, YILDIZKÜMESİ, GÖZNURU, ASMİN HAN ile BENİM KAYAM'ı şablonumda şans verdim.

Günün en süratli geçmesi beklenen yarışında; 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak. Handikap 17 mücadelesinde; bütçesi olanlar kalabalık geçsin derim. Kocaeli kaba kumundan oldukça formda gelen ÖZBİLGİN, totosuna bir birincilik ekleyebilir. Kalite safkana bu yarışta ekürisi CANIMBABAM da eşlik edecek. İlk sıradan yazılsın.

ÖZBİLGİN TOTOSUNA BİR BİRİNCİLİK DAHA EKLER

Koşunun başında alacağı avantajı yarış sonuna dek korumasını beklediğim HIZLI ASİYE, iyi ellerde hazırlanan TEKFORDTEYFİK ile TAÇSIZ KRAL bende önde koşar. Yeri olanlar eklemeler yapsın...

Dördüncü ayakta çok sayıda winner safkan yer alacak. Yarış seçilerek koşturulan ÜNLÜOĞLU, totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Güne alternatif tek adayım; ÜNLÜOĞLU... Ardından uyumlu binicisiyle iyi işler çıkaran BABAYEGA, kazanma zamanı gelen AKSAKALLI ile moralli GRAY TAIL kazanırı olan isimler.

BURSA'DA BANKOMUZU SONA SAKLADIK!

Bursa Osmangazi'de artandan azalana doğru bir gidiş yaptık... İkinci ayağın devamı niteliğindeki koşuda; HÜRGOBAK, AYZA, AŞKYOLU üçlüsünü şanlı gördük. Bu kısraklardan birinin kazanıp Maiden'dan çıkmasını bekliyoruz.

Yazdık yazdık güne kapanışta nefes aldırabildik. Final ayağı; 4 Yaşlı Arapların Handikap 15 mücadelesine sahne olacak. 2000 metredeki koşuda; GÜÇLÜKAN diyorum. Uzunların başarılı ismi; ekürisi YADİGAR BEY'in de yardımıyla finişi ilk sırada geçer diyorum. Bankomuz; GÜÇLÜKAN! Bu arada; KARLEOPARI KOŞMAZ!

16 Kasım Pazartesi günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Bursa ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  9  8  2  9  3
 9 11 10  5  5  
 5  6  3  4  3  
 7  1  6  7    
 6  3        
 2          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya