SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

17 Kasım Salı Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 17.11.2020 10:07

17 Kasım Salı günü altılı ganyan heyecanı, 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Ankara son dakika at yarışı tahminleri...

17 Kasım Salı Ankara at yarışı tahminleri

17 Kasım Salı günü yarış heyecanı; Ankara'da yapılacak koşularla start alıyor olacak. 75. Yıl Hipodromu'nda keyifli bir program var. 1500 metrede koşulacak Handikap 15 mücadelesinde; 9 kısrak yer alacak. Saat; 14.30'da başlayacak yarışta; DUYGUECE ile başlayalım. Safkan Maiden'dan yürüyerek çıktı. Bugün de seriye devam edebilir.

Eküri destekli ARZU GELİN, kum-çim ayırt ayırt etmeden başarılı yarışlar çıkaran GÜRLER KIZI kuponlardaki yerini ayrımsız alsınlar... Kondisyon olarak harika duruma gelen HAZİNEM, tamam bu kum atı dediğimiz GÖKÇEKIZ ile TERMELİ KIZ'a da birer çarpı atılsın derim...

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İkinci ayak maraton koşusuna sahne olacak. Uzunların başarılı temsilcileri 2000 metrede piste çıkacak. Ankara kaba kumunun başarılı sprinteri ÖZERDİNÇ, her zamanki gibi koşarsa aynayı kimselere bırakmaz. Son yarışında sert grupta start alan SİLVERTAY, aynı performansını sergilemesi kazanması için yeterli olabilir.

Son üç yarışını çimde koşan ÖZBİLDEN, winner pistine dönüş yaptı. Çarpı atılsın. Son olarak tabelanın abonmanı ÖZBATU'yu da yazıp bu ayağa nokta koyalım.

PAMPHYLIA KAZANMAYA DEVAM EDER

Üçüncü ayakta mesafe azaldı. Süratli isimler piste çıkmaya hazırlandı. 3 yaşlı İngiliz tayları; 1400 metre mesafede yarışacak. Şartlı 4 mücadelede; 8 kısrak yer alacak. Ayakları yere düz bassın.

Yarış yaşamına kumda kazanarak başlayan PAMPHYLIA, son koşusunu çimde kazandı. Safkan için kum-çim fark etmiyor. Uzun aranın ardından kazanıp nefes ve kondisyon açısından oldukça iyi durumda olduğunu gözler önüne serdi. Bugün de kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Favorimiz. Yanına sigorta olarak CAT PEOPLE ve KARA ZELLO denenebilir.

BAYDÖKER, GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 yarışında; deneyimli isimler sahne alacak. Mesafe; 2000 metre... Yarış hayatını İzmir'de sürdüren son koşunu Bursa'da koşan BAYDÖKER, uzun süre sonra geldiği Ankara deplasmanından zaferle ayrılabilir. Safkanın ilgilileriyle görüştüm oldukça iddialılar... Risk almak isteyenler; tek alternatifi olarak da düşünebilir. Sigorta niyetine; PURO ile TALUZEK'i de yazalım derim. SAVAŞ ATI KOŞMAZ!

Ankara'da tabela ayağına geldik. Güne de artık bir nefes aldıralim dedik. Takip atım; PANCHMAHAL 75. Yıl'daki sığınam limanım olacak. Tabelanın abonmanı olan başarılı arıkan özellikle son 200'de yapacağı ataklarla yarışın hakimi olacaktır. Bende PANCHMAHAL; tek...

SIĞINMA LİMANIMIZ: PANCHMAHAL

75. Yıl Hipodromu'nda kapanış tay yarışıyla yapacağız. 2 yaşlı İngiliz taylarının ilk kez piste çıkacağı koşuda; orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla DISTINCTION, TURUVALI HELEN, AKŞİN, ÖZERTAY, KARABENEK ve SAADET SULTAN'ı ayrımsız yazalım derim. Kısrakların ayakları yere düz bassın. Şans yanımızda olsun.

17 Kasım Salı günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  3  1  3  2  4
 3  4  5  4    9
 1  2  6  7    1
 6  8        7
 4          6
 5          8

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya