SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

17 Kasım Salı Kocaeli at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 17.11.2020 10:37

17 Kasım Salı günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Kocaeli'de yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli son dakika at yarışı tahminleri...

17 Kasım Salı Kocaeli at yarışı tahminleri

17 Kasım Salı günü; gündüz seansında umduğunu bulamayan yarışseverler, Kocaeli akşamında bir şansını denesin deriz... İtiraf edelim ki; Kartepe altılısı, 75 Yıl'dakinden daha zorlu. Ancak biz Ankara'da olduğu gibi Kocaeli'ne de iyi bir hazırlık yaptık... Son dakika bilgileri ışığında kazanmanın şifrelerini vermeye çalıştık. Şansımız bol olsun.

Saatler 19.00 gösterdiğinde Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda altılı ganyan heyecanı başlıyor olacak. 2000 metre mesafede koşulacak yarış, 3 yaşlı İngilizlerin mücadelesine sahne olacak.

KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 aylık aranın ardından Ankara'da start alan ve fotoda geçilen ATOM CEMİL, kazanacak kıvamda olduğunu kanıtladı. İlk sıradan yazılsın. İyi durumda olan SİNYOR DENİZ, Yonaguska temsilcisi DOS GARDENIAS ile APRIL ONE'ı yazıp Kocaeli'ne iddialı bir giriş yapalım.

İkinci ayakta mesafe az da olsa azaldı... 1700'e geldi. 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde; LORD OF TIME diyorum. Atçılık dünyasının bilirkişisi Eray Ağabey'in atı; oldukça iyi durumda. Eray Ağabey'in BAYDÖKER'i Ankara'da, LORD OF TIME'ı Kocaeli'de start alacak. İkisine de bol şans diliyorum. Ardından uyumlu binicisiyle KOMSHU'ya yer verelim.

GÖNLÜMÜZ LORD OF TIME'DAN YANA

Tabelanın abonmanı LADY LIPA, bugün de iyi koşar. Son yarışına bakmayın OĞLUM BARIŞ'a bir çarpı atın. Güçlü pedigrisiyle FAITHFUL WOLF olmazsa olmazımız olsun.

4 yaşlı Arap taylarının 1800 metre mesafede koşacağı Şartlı 3 mücadede; aprantiler at binecek. Günün belki de en zorlu ayağı... Sözü uzatmayayım, sıralamamı yapauım... ÖZBURGAZ, PETEKKAN, ALTIN ZELE, EĞİLCE, ROJA. Ayrımsız yazılsın.

GÜNÜN KALESİ: GEORGE BEST!

Kocaeli'de uzun bir yol var bugün. Bankomuzu da bu tür bir koşuda arayalım dedik. 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 17 mücadelesinde; GEORGE BEST'e sığındık. Safkan oldukça iyi durumda. Sevdiği pist ve mesafede başarılı binicisiyle aynayı ilk sırada geçebilir. Bankom; GEORGE BEST!

Tabela ayağına kadar geldik. Beklentilerin uzağında kalan isimlerin mücadelesine sahne olacak. Sevdiği mesafede; winner jokeyini yakalayan KOCAMEMED, kazanma alışkanlığını hatırlayabilir. Görece olarak uygun rakipleri yakalayan OZANINOĞLU, yaşlı kurt KIZILTUĞ, güçlü orijiniyle DEMİRDEN ve BATINHAN'a bütçeler el verdiği ölçüde yer verelim.

FİNAL AYAĞINDA ÇARŞI KARIŞABİLİR

Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda final ayağı oldukça kalabalık olacak. Çarşı karışabilir... Dikkat! Onca uzun mesafe yarışının ardından kapanışı tempo koşusuyla yapacağız. PEGGY BUNDY, KOCA SEYİD, GUMBALL, JIMMY JIB, RELAX ve CRAZY HEART kazanmasını beklediğimizi safkanlar. Şeytanımız bol olsun...

17 Kasım Salı günü; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  3  3  6  3  4
 5  6  1    4  7
 3 11  6    9  9
 1  4  7   11  2
   1  5    7 11
           3

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya