SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

17 Şubat Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 17.02.2021 12:08

17 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla devam edecek. Bursa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

17 Şubat Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

17 Şubat Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak at yarışlarıyla başlıyor olacak. Ülke genelinde hakim olan kar yağışı Osmangazi Hipodromu'ndaki koşuları ileri bir tarihe alınmasına neden olabilir. TJK'nın resmi sitesini; sürekli takipte kalalım. Bursa'da 8 koşulu bir porgram bizleri bekliyor olacak. Saatler 15.00'i gösterdiğinde; Bursa'da altılı ganyan heyecanı start alacak.

5 ve yukarı Arap atlarının 1800 metrede piste çıkacağı Handikap 15 yarışında; 11 arıkan sahne alacak. Apranti kardeşlerimizin at bineceği koşuda; at yazmaktan kaçınmayalım. Sahada söylentileri olan; GÖNÜL AVCISI, CALİBE TAY, GÜÇLÜKAN, EFEBERK, ÖZGÜRFATİH ve HANIM HANIM'ı bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İkinci ayakta; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 1'i ilk kez olmak üzere toplam 11 arıkan Maiden'dan çıkmak için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak. Maiden mücadeleler, kapalı kutu koşulardır. At yazmaktan kaçmamanızı öneririz. Güçlü orijinleriyle BARUDİNİN İZİ, ELAZIĞ PRENSESİ, GENÇ KAAN, SOUL OF CALYPSO, BRAVE STEPS ile COUP DHONNEUR'u ayırmadan çarpılayalım. MY COSMOS; KOŞMAZ!

4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 16 yarışı, sürat yarışına ev sahipliği yapacak. 1300 metrede yapılacak koşuda; 10 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Formuyla göz dolduran ALTIN ZELE, bir beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Kötü gidişe dur demesini beklediğimiz ULUBEYİ, özlediği birinciliğe kavuşabilir. Son startında yakın ara geçilen KÖYAĞASI DEMİR ile ÇETİNSU'yu aman ha gözden kaçırmayın...

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Bursa'da sürat koşularının ağırlıkta olduğu bir gün bizleri bekliyor olacak. Altılı ganyanın en uzun mesafe yarışında; 4 ve yukarı İngiliz atları boy gösterecek. 2000 metrede koşulacak Handikap 15 yarışında; 10 arıkan birincilik mücadelesi verecek.

Nefes ve kondisyon yönünden yarış kazanacak kıvama gelen MAXBUENO, numaranın bir numaralı adayıdır. Tabelanın abonmanı CAPET TOWN, uzun mesafenin başarılı temsilcisi ANITA BLAKE ile bomboş kilosuyla ARPELLO'ya da şans verelim.

GÜNÜN KALESİ: YAKIŞIKLI MENDO

Bursa altılısında günün kalesini açıklama zamanı geldi. Tabela ayağında; 4 yaşlı Arap tayları birincilik mücadelesi verecek. 1400 metredeki Handikap 14 yarışında; 9 arıkan boy gösterecek. YAKIŞIKLI MENDO, çok iyi durumda. Eküri desteği de var. Sevdiği pist ve mesafede rakiplerine göz açtırmaz diyoruz. Bursa'daki sığınma limanımız; YAKIŞIKLI MENDO'dur!

Osmangazi Hipodromu'nda kapanışı Maiden yarışla yapacağız. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; GÜLER GEÇER, KANATLI, DAYLIGHT DREAMS ile BAL KIZ'a yer verip Bursa'da finali yapalım.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

17 Şubat 2021 tarihindeki Bursa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  1  5  4  6  7
 6  5  7  6    8
 2  6  4  9    4
 1 10  6 10    3
 7  2        
10  4        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya