SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Kasım Çarşamba Diyarbakır at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 18.11.2020 10:38

18 Kasım Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, Diyarbakır Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Diyarbakır son dakika at yarışı tahminleri...

18 Kasım Çarşamba Diyarbakır at yarışı tahminleri

Yurt içinde; 18 Kasım Çarşamba günü; Diyarbakır ve İstanbul yarışları yapılacak. Gündüz seansında Diyarbakır heyecanı yaşanacak. Şablonumuzu; sahadaki arkadaşlarla yaptığımız telefon görüşmeleri sonucunda hazırladık. İddialıyız.

9 koşulu bir program var. Biz; 4. koşudan itibaren yarış heyecanına ortak olacağız. 14.00'te start alacak Handikap 15 koşusunda; 3 ve yukaru İngilizler sahne alacak. Mesafe; 1900 metre...

DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Tabelanın abonmanı olan AMIGDALA, artık buna bir dur demek için jokey değişikliğine gitti. Favorim. Doğu yarışlarına çacuk adapte olan MÜHENDİS, Şanlıurfa'daki iki startından da üçüncülükle ayrıldı. Formda; pisti yadırgamazsa kazanırı var.

Batıdan doğuya transfer olan isimlerden bir başkası olan JAMES, foto özlemine bir son verebilir. Son yarışını Necmi Altın idaresinde yürüyerek kazanan CUPIDS ARROW, seriye devam edebilir. Yeriniz kaldıysa; LATEST NOVEL ve ANATOLIAN STORM'a da birer çarpı atın.

ÇILGIN ÇOCUK, SON KEZ MAIDEN KOŞAR

3 yaşlı Arap taylarının Maiden mücadelesinde; 13 safkan ilk yarış zaferini yaşamak için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla ÇILGIN ÇOCUK, UÇKAN KIZI, İKİNCİ OZİ, ARLET, İLKAYCAN, FAZLI BEY ve SUZANİ'ye şans verelim derim.

Geldik günün en yüksek ikramiyeli koşusuna... Uluslararası Diyarbakır Karpuz Festivali adına düzenlenecek yarışta; 16 safkan ikramiyeyi ahırına göstermek için mücadele verecek. Mesafe; 2000 metre... Uzun-kısa ayırt etmeksizin kazanan CHEAT, winner binicisiyle totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Yarışta 3 farklı eküri koşacak; üçü de formda favorimizin ardından onlara yer verelim...

YAZMAKTA AMAN HA "KARARSIZ" KALMAYIN!

ALAÇATA AĞASI, POWER KING ve LET ME PASS'a da çarpı attıktan sonra Adana'dan formda gelen TAKİPETBENİ ile CANGUVEN'i yazalım. Son iki yarışını kazanıp duble yapan KARARSIZ, kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Tabelanın abonmanı SILVER CLOUD'a da şans verelim.

Diyarbakır'da uzun ve zorlu koşular var. Tekimizi bulmakta zorlanmadık ama... 4 yaşlı Arap taylarının Handikap 14 mücadelesinde; HİLAL AĞA'ya sığındık. Formuyla maşallah dedirten kalite safkan, winner jokeyiyle kazanma alışkanlığını sürdürecektir. Diyarbakır'da sığınma limanımız HİLAL AĞA!

DİYARBAKIR'DA SIĞINMA LİMANIMIZ: HİLAL AĞA!

Güne nefes de aldırmışken çarpı atmaya devam edelim derim. Tabela ayağında; deneyimli safkanlar start alacak. Son yarışında nal toplayan TASARIMCI, bugün iyi koşularından birisini izletecektir. Grubun formda ismi; ALTIN KRAL, moralli DOMANİÇ, sevdiği pist ve mesafede BAĞRIYANIK ve PATOZ'u deneyelim derim.

Diyarbakır'da kapanışı; Maiden yarışla yapacağız. İkinci ayağın devamı niteliğinde... Bütçemiz gereği bu ayağı 3 atla geçeceğiz. GÖNLÜMÜN EFENDİSİ, FIRTINA VELİCAN ve NURAY HATUN'dan birisinin kazanmasını bekliyorum. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

18 Kasım Çarşamba günü; Diyarbakır Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Diyarbakır ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
10  2  5  1 10  7
 4 12  1    1  2
 2  4  9    9 12
 7  7  7    8  
 5  3 11    4  
 6 10  3      
    15      
    16      

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya