SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Kasım Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 18.11.2020 11:11

18 Kasım Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul son dakika at yarışı tahminleri...

18 Kasım Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri

18 Kasım Çarşamba günü, Diyarbakır'da umduğunu bulamayan yarışseverler, hiç korkmasın akşam programında İstanbul koşuları var. Veliefendi yarışlarına iyi hazırlandık. Sahadan gelen tüyoları analizlerimizle birleştirdik ve ortaya oldukça iddialı bir şablon çıktı. Şans da yanımızda olursa; İstanbul'da nokta atışını yaparız.

9 koşulu bir Veliefendi porgramı var. 19.00'daki Muzaffer Bozok adına dünlenecek koşuyla ikinci altılı ganyan start almış olacak. 9 başarılı arıkan; 1900 metre mesafede piste çıkacak... Son üç yarıştır fotonun gerisine düşen YETİM ALİ'den bugün iyi bir yarış bekliyorum. Safkan iyi durumda. İlk sırada yazalım.

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İzmir, Bursa ve Ankara çimlerinde başarılı yarışlar çıkaran SELKUT, bir nebze de olsa azalan mesafede finişi ilk sırada geçebilir. Koşunun ağır sıkletli isimlerinden birisi olsa da bu kiloların hakkını veren ÇAKMAKŞAH, moralli ONURLUEFE, güçlü pedigriye sahip ÇELİKMAN ile ERTEMİZ'e birer çarpı atarak. Bismillah diyelim...

Çimden sentetiğe geçiş yaptık. Mesafe yine uzun. Yine iddialı isimler sahne alacak. Formunu birincilikle taçlandıran ATARDAMAR, Ahmet Çelik uyumlu bir görüntü sergiledi. Bu ikili son yarışında kolay bir zafer elde etti. Kalite safkan, winner jokeyiyle kazanma alışkanlığını sürdürebilir.

BEYOBASI, BOMBAYI PATLATABİLİR

Moralli KUBALI, son yarışının izlerini silmesini beklediğim YURTHAN, çim atı olmadığı ortaya çıkan BEYOBASI; İstanbul sentetiğinde bombayı patlatabilir.

Talha Dinçel adına düzenlenecek Kısa Vade 7 yarışında; 3 ve yukarı İngilizlerin 1400 metrede sahne alacağı koşuda; MY BILLIONAIRE ile başlayalım. Safkan oldukça formda ancak son üç yarıştır yakın ara geçilip ikincilikte kalıyor. Bugün şeytanın bacağını kırabilir. Favorim... Kuponlarımın olmazsa olmazı; TİPİTİP ile BAYEZID'a da çarpı atmanızı tavsiye ederim.

TAY KOŞUSUNA AMAN DİKKAT!

Dördüncü ayak tayta 2 yaşlı İngiliz tayları piste çıkacak. Kısrakların Şartlı 1 mücadelesinde; sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla UNIQUE BELLA, BLONDE ONE, INTEGRAL, BLACKBERRY ve ŞEKERPARE'yi yazalım. Ayakları yere düz bassın...

Günün tek kupalı yarışı; Zühtü Erişen adına düzenlenecek koşuya ev sahipliği yapacak. 6 kalite safkan birisi ikramiyeyi ahırına götürmek için tırnağından geleni sahada verecek. Tırnağının ucunda olan MOORLAND, İstanbul'da sığınma limanımız olacak. Kalite safkan, Ayhan Kurşun idaresinde sevdiği mesafede rakiplerine göz açtırmaz diyorum.

SIĞINMA LİMANIMIZ: MOORLAND!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda final ayağını biraz kalabalık tuttuk. 3 yaşlı Aray taylarının Şartlı 5 yarışında; MUZOBABA ile başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda... İlk sıradan şablonumuza yazalım. MUZBABA önde; ardından GURBETÇİ, BUZKRALI, KIZILOĞLUM, BÜYÜKKALE ve NAKIŞ'ı da şans verip yazdığımız isimlerden birisinin gelmesini beklerim. Şans yanımızda olsun...

18 Kasım Çarşamba günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  1  1  8  4  4
 8  5  3  2   11
 1  7  6  4    3
 2  4    1    2
 9  3    7    7
 5          9

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya