SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul Veliefendi son dakika altılısı

ALTILI GANYAN | 19.06.2020 17:06

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

İstanbul Veliefendi son dakika altılısı

İstanbul'da yağmurlu bir günden herkese merhaba. Şiddetli yağmur, çim pistteki yarışların sentetiğe alınmasına yol açtı. Oldukça kalabalık koşular var. Şansımız yanımızda olsun. Uzun-kısa ayırt etmeksizin başarılı koşular çıkaran ÇALIŞKANHAN'ı yazarak başlayalım. Safkanlar pist değişiminden etkilenebilir. Sürprizlere gebe yarışlar bekliyorum. Ben geniş bir kupon hazırladım...

Son yarışında sert grupta yer alan ancak yakın ara geçilen REY, fotolayabilir. İyi başlayıp kötüye giden KIND OF BLUE'ya ara iyi gelmiş olmalı. İdmanlarını beğendim. Yarışın favorisi CAMBAZ, çimde açık ara favoriydi. Özcan Yıldırım idaresinde sentetikte de finishi görebilir. Başlarda liderliği alabilirse; LONGSTAR'ı aman ha ekleyelim.

GERONIMO ŞEYTANIN BACAĞINI KIRABİLİR

İkinci ayakta İstanbul'da ne kafar at varsa sanki bu koşuya deklare olmuş gibi... Son yarışında yakın ara geçilen GERONIMO; şeytanın bacağını kırıp ilk zaferini kazanabilir.

Yarış seferlerin kazanmasına şans vermediği TITANIUM, bugün ikinci sırada önereceğim isim. Safkanı çok beğendim. Tempo koşularının üstadı; Sadettin Boyraz idaresinde start alacak TAKE OATH'a da bir çarpı atalım.

DİKKAT! BAYTAYLAN KOŞUDAN ÇIKARILDI

Maiden'ın gedikli isimlerinden GUMBALL, ilk startında iyi izlenim veren TARA STREET, harika durumda olan MISTER RA ve FEYMAN ABİ'ye de şans verelim. BAYTAYLAN; koşudan çıkarıldı.

Belki de günün en çetin geçecek mücadelelerinden birisi üçüncü ayakta yaşanacak. Koşu çimden sentetiğe alınınca bence yarışın favorisi de değişti. Yarış severler, GOLD POLAT'ı öne çıkarsa da ben DOĞA KANUNU diyorum. Etle tırnak gibi olduğu jokeyi Mehmet Kaya önderliğinde seriyi sürdürebilir. Ardından VOLTA ve MOLTO BENE'yi de yazıp tekimize doğru geçiş yapalım.

MAGNUS OPUS, BEYAZ BAYRAK AYNA...

Geldik günün en önemli yarışına... Günün en yüksek ikramiyeli yarışında tekimizi açıklayalım. Çimden sentetiğe geçince; süphelerim tamamen ortadan kalktı. Halis Karataş'ın pilotluğunda start alacak MAGNUS OPUS'tan beyaz bayrak-ayna yarışı bekliyorum. Banko.

İstanbul'da ilk fireyi tabela ayağında verdik. 7 numaralı KOÇOVALI koşmaz. Kaldı 18 safkan... İnşallah kazananı buluruz. Uzatmadan sıralamayı yazayım... JUGGERNAUT, BAHARİKO, BEYOND EXPECTATION, DAI WIN, YAŞAMA SEVİNCİ ve GOLDEN AGE...

ÖZDOĞA GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

İstanbul Veliefendi'de kapanış; günün en kalabalık koşusuna ev sahipliği yapacak. 21 kısrak boy gösterecek. Kuponlarını küçültmek isteyenler ÖZDOĞA'yı tek yazabilir. Riske gerek yok diyenler; EZELİM, ISLAH, GÖKLERİN GÜLÜ, PEXUSS ve ALOYSHA'yı ayırmasın. ARAYEKYİ, BONJOUR EL SAMAWİ ve CAMGÖZ koşudan çıkarıldı. Haydi rast gele...

İkinci altılı

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  4  1  3  6  5
 5 17  3   13 10
10  9  7   14  7
 2  5      4  8
 9 16     12  2
   7      5  3
   3        
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya