SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Kasım Perşembe Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 19.11.2020 10:15

19 Kasım Perşembe günü altılı ganyan heyecanı, 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Ankara son dakika at yarışı tahminleri...

19 Kasım Perşembe Ankara at yarışı tahminleri

19 Kasım Perşembe günü yurt içindeki yarış heyecanı; Ankara ve İzmir hipodromlarındaki koşularla devam edecek. Sahadan gelen tüyolarla analizlerimizi harmanlayıp ortaya iddialı bir şablon çıkardık. Şans da yanımızda olursa; 75. Yıl'da nokta atışını yaparız.

Ankara'da 9 koşulu bir program var... 75. Yıl'da 14.30'da koşualacak Maiden mücadelyle ikinci altılı ganyan heyecanı başlacak. Normal başlangıçları kalabalık tutarım. Ancak ayağı ne kadar kalabalık tutarsak tutalım pek de sonuç alamadığımız ortaya çıktı. Risk alıp bankolu bir başlangıç yapalım dedik. 3 startında da yakın ara geçilen DEFNEYAPRAĞI, bugün şeytanın bacağını kırıp finişi ilk sırada geçebilir. Banko!

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Ankara'da güne daha başlangıçta nefes aldırdık. Sonrası bizim için biraz daha kolay olacaktır. 3 ve yukarı İngilizlerin Satış 2 yarışında; EREN EFENDİ ile başlayalım derim. Safkan tabelanın gerisine düşse de bugün orijininin hakkını verip aynayı zorlayabilir. Bende önde koşar...

Pisti yadırgamazsa; FLAMBOYANT birincilik savaşının içinde olabilir. Moralli STAR SCREAM ile 75. Yıl'da bomba etkisi yapmasını beklediğim KAFKAS GÜZELİ ve IVOR'a birer çarpı atılsın derim.

75. YIL'A BANKOLU BAŞLANGIÇ

3 yaşlı Arap taylarının Şartlı 3 mücadelesinde; birbirinden kaliteli safkanlar piste çıkacak. Mesafe 1200 metre... Ayağı kapatabilenler kapasın! Bütçesi yetmeyenler; önereceğimiz isimleri değerlendirsin. Kariyerindeki ilk kum yarışına çıkacak olan YEŞİLDALGA, pisti yadırgamadan fotolayabilir. Kocaeli'den moralli gelen İNARUS ile BÜYÜK KENAN'a şans tanıyalım...

Dördüncü ayak; 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesine sahne olcak. Aprantilere mahsus koşuyu 4 atla geçtik. Tabelanın abonmanı LADY TULPAR, başarılı performansını bir adım öne taşırsa rakiplerinin vay haline... Takip atım DUELLO, Yonaguska temsilcisi ZANAPALI ile INNOVATION'a birer çarpı atıp ayapı sigorta edelim.

DUELLO, GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Başlangıçta olduğu gibi tabela ayağı da Maiden koşuya ev sahipliği yapacak. MEYSCAN, AYZA HANIM, ANIBELA ile GECE GÜNEŞİ arasında geçmesini beklediğim bir yarış bizleri bekliyor olacak. Bu dörtlüden birisinin kazanıp Maiden'dan çıkmasını bekliyorum.

Ankara'da kapanışı; 2 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 6 yarışıyla yapacağız. 1400 metre mesafeli yarışta 10 kısrak boy gösterecek. Uyumlu binicisiyle MAGIC ROCK, formda PIXY ve HİLAL SULTAN kuponlardaki yerini ayrımsız almalı... Süratli stiliyle SUDOKU, son yarışında yakın ara geçilen TOPÇU HANIM, koşu hayatına çok iyi başlayan MELİNAM ile İNCİTANESİ de bütçeler dahilinde değerlendirilsin derim...

19 Kasım Perşembe günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  1  3  5  7  1
   4  5  1  3  3
   2  4  3  1  5
   6    4  5  4
   7        2
          10
           6

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya