SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 19.02.2021 10:31

19 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

19 Şubat İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

19 Şubat Cuma günü Kocaeli'nde başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında yapılacak İzmir at yarışlarıyla son bulacak. Kocaeli'nde umduğunu bulamayan yarışseverler için Şirinyer yarışlarına dair banko ve bomba tahminlerin yer aldığı bir İzmir son dakika altılısı hazırladık.

Kağıt, kalem de hazırsa; İzmir'de ikramiyeye giden yolu aydınlatmaya başlayalım. Şirinyer Hipodromu'nda 7 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Altılı ganyan heyecanı da; 18.30'da koşulacak Handikap 16 yarışıyla start alacak. 4 ve yukarı İngiliz atlarının boy göstereceği yarış, 1600 metrede koşulacak.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Apranti kardeşlerimizin at binceği mücadelede; COLDGRAY, ROCKY BOY, KING WINNER, CRIMINAL, COUNT ON YOU'ya birer çarpı atıp İzmir altlı ganyan tahminlerine iddialı bir giriş yapalım.

5 ve yukarı Arap atlarının 2100 metrede piste çıkacağı Şartlı 5 mücadelede; 7 isim numarayı kapmak için yarışacak. Yeni yıldaki ilk startında; beklentilerin uzağında bir performans sergileyen GÜRDENLİ hakkında oldukça iyi duyumlar aldık. Uyumlu binicisiyle aynayı bırakmaz dendi.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Formuyla göz dolduran BÜTÜNAY, tabelanın abonmanı GOBEN, takip atımıız ATİKSOYLU ile AGF'de lider ÖZERDİNÇ'e de bütçeler dahilinde yer verelim.

Günün en yüksek ikramiyeli yarışında; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı adına düzenelenen koşuda; 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek.

AGF'Yİ YIKTIK! TEKİMİZİ DÖRDÜNCÜ AYAKTA AÇIKLADIK!

Kazanan safkan hem kupayı hem de ikramiyeyi ahırına götürecek. Seyir zevki açısından müthiş bir yarış bizleri bekliyor olacak. Ayağı kalabalık tuttuk. GRAYOCEAN, TURGAYBAŞKAN, QUEEN OF PROTI, ÖKEHAN ve KING MAN GO'yu yazın, sonra da keyfinize bakın...

İzmir'de sığınma limanımızı dördüncü ayakta bulduk. AGF'yi de yıktık! 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 mücadelesi 1900 metrede koşulacak. Yarışseverler, DRAGON PEARL'e yönelse de biz FAIRYLIKE dedik. Sonlarda; nefes ve kondisyon yönünden sıkıntı çekmezse; iş bitmiştir. Gökhan Kocakaya idaresinde aynayı kimselere vermez. Banko!

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Tabela ayağında; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak 1600 metredeki Şartlı 4 mücadelede 5 kalite arıkan birincilik için yarışacak. Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan DÖKERBOSS, bizde önde koşan isimdir. Favorimizin rakibi de olsa olsa moralli YILDIZ TOZU olur. Bu ikilinin dışına çıkmaz.

Şirinyer Hipodromu'nda kapanışı Maiden mücadeleyle yapacağız. Dişilere mahsus koşuda; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; DARABA, ARSLAN KRALİÇE, HARLAK, ÖPBENİ ve ZEYNEPCİK'e ayrım gözetmeksizin yer verip İzmir altılısına nokta koymanızı öneririz.

19 Şubat 2021 tarihindeki İzmir at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  6  4  3  4  2
 9  2  5    1  1
 6  5  8      4
 1  1  7      7
 4  7  6      9
     1      

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya