SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 19.02.2021 08:16

19 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

19 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

19 Şubat Cuma günü; yurt içindeki altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak at yarışlarıyla start alacak. Dünkü İzmir ve Şanlıurfa koşularını fena geçirmedik. Birinde; beşte, diğerinde dörtte kaldık. Bugünkü Kartepe yarışlarını da iyi etüt ettik. Banko ve bombaları itinayla seçtik. Son dakika tahminlerinden oluşan, adrese teslim Kocaeli altılımız ücretsiz şekilde sizlerle...

Kartepe Hipodromu'nda; 6 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Saat 15.00'te koşulacak Satış 1 yarışında; 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak. 1700 metredeki koşuda; 12 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Denk grupta bir yarış.. ÜNALAMCA, ALEMİN KRALI, KIZILTUĞ, YENER, HERGELE ve ALTINYUNÇ'u yazık altılı ganyan tahminlerine sağlam bir giriş yapsın.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İkinci ayakta henüz yarış kazanma başarısı göstermemiş isimler yer alacak. 1'i ilk kez olmak üzere toplam 12 arıkan yarış kariyerlerindeki ilk birinciliklerini elde etmek için yarışacak. 4 yaşlı Arap taylarının Maiden mücadelesi, dişilere mahsus bir koşu olacak. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak İNCİLİ ZEHRA, DILCAN, ATİKÇİÇEĞİ, AĞDAŞLI, DÜNYA SONU'nu ayırmadan yazalım.

4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 4 yarışı, 1500 metrede koşulacak. Eküri destekli OVER CLOUDS'a çarpı atarak ayağı doldurmaya başlayalım. Uyumlu pilotuyla numaranın ilk adayıdır. Son koşunun izlerini silmesini beklediğimiz SPARTACUS, takip atımız GOLD COUST, harika eşgaliyle PERSIAN PRINCE ile BENİM ZAFERİM; bütçeler dahilinde kuponlardaki yerini alsın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Kocaeli'nde güne nefes aldırmanın zamanı geldi. 3 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 7 yarışı, 1800 metrede koşulacak. Dişilere mahsus yarışta; 6 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Tırnağının ucunda olan BALL OF LOVE, harika formunu birincilikle taçlandırması için tüm şartlar hazır. Banko!

Tabela ayağı, 4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 4 yarışına ev sahipliği yapacak. 1900 metredeki yarış, formda isimlerin mücadelesine sahne olacak. Günün cazip isimlerinden birisi olan SUKUT BEY hakkında oldukça iyi şeyler duyduk. Biz ilk sıradan yazdık. Formda BÜYÜKKALE, moralli BABACANDIR ile HAVZA ASLANI'na yer vermenizi tavsiye tavsiye ederiz.

GÜNÜN KALESİ: BALL OF LOVE

Günün en uzun mesafeli yarışı, kapanışta koşulacak. Handikap 14 yarışında; 5 ve yukarı Arap atları sahne alacak. EĞİLCE-OZANINOĞLU-SİHİRBAZKIZ'dan oluşan eküriler ilk sıradan yazılsın. Ardından CİĞERPARE, MİLYONER, ÇEVİKKARDEŞLER ile CAHİT AĞA'yı yazıp en yüksek ganyanlı ismin gelmesini bekleyelim.

19 Şubat 2021 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2 11  4  2  5 10
 9  9  1    2  3
 4  2  5    1  6
 7  1  3     13
 1 10  7      8
12          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya