SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2 Temmuz Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 02.07.2020 02:08

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

2 Temmuz Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda; ikinci altılı ganyan heyecanı Maiden koşuyla start alacak. 11 İngiliz tayı sahne alacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın diyelim. Orijinleri ve sahadaki söylentilerine bakarak; GOLD ROAD, SCEPTER, INFINITE SPEED, HELL STORM, ROYAL EAGLE, TOPÇU HANIM'a birer çarpı atarak kuponları oluşturmaya başlayalım...

İkinci ayağa; ÖZGENAĞA'yı yazarak başlayalım. Safkan oldukça formda... Performansını birincilikle taçlandırabilir. Pist ve mesafe fark etmeksizin iyi yarışlar çıkaran İNFİCAR, fotolayabilir. ÇAKIRALİ; bomboş kilosuyla bombayı patlatabilir. Eküri destekli KOPKAPTAR, kuma yatkın orijiniyle OĞLUMRECEP ile iyi formda ÇOLPANLI'yı yazalım.

Çimin iddialı isimlerinin sahne alacağı yarışta; SONSUZUM fotolayabilir. Safkan oldukça iyi durumda. Ekonomik kuponlar tek geçebilir. Ayağı sağlama almak isteyenler; son yarışını kazanıp moral depolayan ELİF HATUN'a yer versin derim.

Geldik Ankara 75. Yıl'daki sığınma limanımızı açıklamaya... Her yarışını yakından takip ettiğim CHERI CHERI LADY, pistin tozunu attıracaktır. Kısrak müthiş durumda. Ankara'da en güvendiğim isimdir. Banko...

Tabela ayağı tay yarışına sahne olacak. Kapalı kutu bir koşu bizleri bekliyor olacak. Elinizden geldiğince at yazın. Aman ha kaçmayın! Benim bütçem; GLITZY, MOONLIGHT SONATA, UNIQUE SPIRIT ve POWERFUL MASTER'ı yazmaya yetti.

Ankara'da ne kadar at varsa; kapanışta boy göstereceğe benziyor... FIRTINA ERCAN, REST, AHDAR, TURBO GÜLÜ, KİRLİHAFO, PİANİST ve BAWIKAL NEVZO; sahadaki arkadaşlardan yansıyan isimlerdir. Bol şanç herkese...

İkinci altılı tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  8  8  2  6  2
 4  2  6    7  6
 8 12     12  7
 7 14      9 12
10  1       10
11  9        5
           3

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya