SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

20 Haziran Ankara 75. Yıl Hipodromu at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 20.06.2020 03:02

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, İzmir ve Ankara'daki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

20 Haziran Ankara 75. Yıl Hipodromu at yarışı tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda ikinci altılı ganyanı hedefledik. Bombaları yakalıyoruz ancak bir türlü teklerimizi yakalayamıyoruz. Bugünkü bankomdan oldukça eminim yarenler. Şansımız bol olsun...

Maiden yarışla başlıyoruz. Grubun deneyimli isimlerine öncelik vereceğim... SAVAŞ BEY, CARNATION, MY HEAD üçlüsü ekonomik kuponlar için yeterli olur. Yeri olanlar; ERBABAM ve FAST FANTASTIC'e de birer çarpı atsın.

AĞA BABAM, YAZMADAN DURAMAM

Günün zorlu yarışlarından birisine geldi sıra... 1400 metrede; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. Şartlı 2 koşuda; 13 safkan birincilik mücadelesi verecek. Son yarışında yakın ara geçilen HIZLI KURUŞ'tan dinçlik yarışı bekliyorum. AĞA BABAM, sevdiği mesafede fotolayabilir. TUANAHANIM, aranın ardından nefes ve kondisyon açığını da gidermişken bugün daha bir yarış çıkaracaktır.

Son yarışında yarış severlerin güvenini boşa çıkaran HAYDİ DİZDAR, bugün güven tazeleyebilir. AKYAKA; sert binicisiyle finishi ilk sırada geçebilir. Güçlü orijiniyle DİZDARIM'ı da yazmadan geçmeyelim derim.

BU KEZ KINGSMAN YOK! O İŞ PRIOR'DA

Günün yüksek ikramiyeli yarışlarından birindeyiz. Kısa Vade koşusunda; 7 İngiliz tayı sahne alacak. Lafı çok uzatmayayaım... PRIOR, bugün çıktığı gibi bitirir. Çayıra bayılıyor bu safkan... Bu arada son iki yarışta geçildiği KINGSMAN de yokken rakiplerine aman vermez. Bankom.

Dünya Veteriner Hekimler Günü Koşusu'nda önemli isimler sahne alacak. Kuma yatkın orijiniyle ROYAL AVŞAR'ı yazarak başlayalım. Pandeminin ardından formda dönen Gökhan Kocakaya pilotluğunda aynayı ilk sırada geçebilir.

İZMİR'DEN FORMDA GELEN GRAYOCEAN

İzmir'den formda gelen LOZAN, oldukça iyi durumda. Yazalım. Güzel İzmir ve 9 Eylül Koşuları galibi GRAYOCEAN, winner jokeyiyle kazanma alışkanlığını 75. Yıl Hipodromu'nda da sürdürebilir. Unutmadan; HEADMAN'i de kuponlara ekleyelim.

Tabela ayağında; MINE OF FIRE, BEST OF ELA ve MISS ELENİ üçlüsünü ayrımsız yazın. Ardından ardınıza yaslanıp koşunun keyfini çıkarın...

BOMBOŞ KİLOSUYLA KAYABERT...

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda kapanış; 19.30'da koşulacak Handikap 15 mücadelesiyle yapılacak. Bomboş kilosuyla ONATKAN'ı yazalım. Çim sezonun açılmasını dört gözle bekleyen başarılı safkan, iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. İlk sıradan yazalım. Aranın ardından kazanan ARSLANDİKENİ, kazanmayı alışkanlık haline getirebilir.

Nefes ve kondisyon açığını gidermiş SPARTAKÜS, arenada rakiplerine aman vermeyebilir. Yüklerinden kurtulmuş KAYABERT, başlarda birincliği alabilirse; yarış bizim açımızdan bitmiş demektir. En son da sürpriz beklediğim; ASİL RÜZGARI yazıp şans verdiğimiz isimlerin gelmesini bekleyelim. Haydi rast gele...

İkinci altılı tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5.ayak  6. ayak
 7  5  7  7  1 10
12  1    6  4  8
 5  2    4  6 11
 2 13    5    4
 3  7       15
   9        6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya