SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

20 Kasım Cuma Bursa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 20.11.2020 10:29

20 Kasım Cuma günü altılı ganyan heyecanı, Osmangazi Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Bursa son dakika at yarışı tahminleri...

20 Kasım Cuma Bursa at yarışı tahminleri

20 Kasım Cuma günü yurt içindeki ilk koşular, Bursa Osmangazi Hipodromu'nda yapılacak. Keyifli bir yarış programı var... Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılmaya çalışacağız. Şans yanımızda, kazancımız daim olsun.

15.00'te start alacak Handikap 17 yarışıyla altılı ganyan heyecanı yaşanacak. 4 ve yukarı Arap atları, 2100 metrede piste çıkacak. Ayağı biraz kalabalık tuttum. Tavsiyem de bu yöndedir. Kocaeli'nden formda gelen PEKÖZ, rakiplerinden bir adım önde. Bence koşunun favorisi...

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Sevdiği pist ve mesafede BABAMEDET diyelim. Safkanın ilgilileri jokey değişikiğine gidip bölgenin en iyi binicisi Nurettin Şen'e emanet etti tayı...

ÇAĞIRAN; etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle tabelanın vazgeçilmezlerinden birisi olacaktır. Kötü koşma lüksü kalmayan PİLEVNELİ ile ATİKSOYLU da her ihtimale karşı kuponumuzu olacak sürprizlere karşı sigorta edelim. Bu arada unutmadan AŞIKBEY'i de şablonumuza ekleyelim derim.

WINNER BİNİCİSİYLE MISS TONYA!

3 yaşlı Arap tayları; 1800 metrede piste çıkacak. Şartlı 5 mücadelede; 1'i ilk kez olmak üzere 11 kısrak boy gösterecek. Son yarışında İstanbul'da iyi bir sınav veren LADY MAYA, finişi ilk sırada geçebilir. Tabelanın abonmanlarından MODALIGÜÇLÜBEY, winner binicisiyle MISS TONYA, moralli ONE LOVE ayırımsız yazılsın.

Son yarışında yakın ara geçilen ONUR, çayıra yatkın olan ancak Kocaeli kaba kumunda iyi bir sınav veren MELİHA HANIM ile ZEYMURAN'ı da yeri kalanlar şablonuna eklesin.

TOPUKLU EFEM, YABANA ATILMASIN!

Uzun mesafelerin ardından sürat yarışına geldi sıra... 1200 metrede yapılacak Handikap 15 mücadelesine UZAYABAKAN ile başlayalım derim. Safkan son yarışında talihsizlik yaşadı. Startta oturdu kaldı. Koşamadı. Bugün bu probleminin üstesinden gelirse; fotolayabilir. Formda ALTINKURUŞ, kazanma alışkanlığına devam edebilir. TOPUKLU EFEM'i de yabana atmayalım. Üzülürüz sonra...

Dördüncü ayak, 1400 metrede koşulacak. 2 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 15 mücadelesinde; formuyla göz dolduran FINISH HIM'e çarpı atarak başlayalım. Hatta risk alınıp tek bile geçilebilir. CHARLIEBOY ile OBSİDYEN'e de yer verip bu ayağı geçelim.

BOMBACAN-KARDEŞCAN İKİLİSİ GEÇİLMEZ

Yazdık yazdık günün kalesini açıklama zamanı geldi. Tabela ayağında; ekürileri yazıp ardımıza yaslanalım derim. BOMBACAN-KARDEŞCAN ikilisi oldukça formda... Uygun rakipleri de bulmuşken geçilmezler. Banko...

Osmangazi'de kapanışı Maiden yarışla yapacağız. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla CALM SEAS, BAY ARTU, FATHER PEARL, HADO DAYI ve DOKUZDOKUZ'dan birisinin kazanmasını bekliyorum. Bu beşliden birisi bugün Maiden'a veda edebilir.

20 Kasım Cuma günü; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2.ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  7  7  2  4  2
 3  8  8  5    1
 7  5  4  8    5
 6  1    7    6
 2  6        2
 1  3        
  11        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya