SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

20 Kasım Cuma İstanbul at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 20.11.2020 11:12

20 Kasım Cuma günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul son dakika at yarışı tahminleri...

20 Kasım Cuma İstanbul at yarışı tahminleri

Elimizden geldiğince; yurt içindeki yarışlara tahmin vermeye çalışıyoruz. 20 Kasım Cuma günü, akşam seansı İstanbul koşularına sahne olacak. Son dakika at yarışı tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız. Şeytanımız bol olsun...

Saatler 19.00 gösterdiğinde; 3 yaşlı İngiliz tayları boy gösterecek. 1900 metre mesafede yaşanacak Handikap 15 mücadelesinde; Bursa'dan formda gelen KIZIL YAĞIZ ile başlayalım. Kalite safkan, deneyimli binicisiyle İstanbul deplasmanından zaferle ayrılabilir. Son iki yarışında fotoda geçilen TITANIUM, bugün şeytanın bacağını kırmasın!

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Uzunların başarlı ismi BELIEVE IN ME, son yarışını yürüyerek kazanıp Maiden'dan çıkan WOLF POLAT, iyi ellerde hazırlanan SÖNMEZBEY ile güçlü orijinli RIVER LIFE bu ayakta şanslı gördüğüm isimler.

3 yaşlı Arap taylarının Maiden mücadelesi nefesleri kesecek. Harika bir duruma gelen KARAKAPLI, şeytanın bacağını kırabilir. Maiden koşular kapalı kutu yarışlar olduğu için risk almayıp yanına birkaç isim daha eklemekte fayda var. ATEŞİN KIZI, KRAL ABUZER, NENİŞ, IRMAK, LEYLİLEYLİ'ne şans verelim derim.

KINGDOM OF FIRE TIRNAĞININ UCUNDA

Üçüncü ayak günün en çetin geçecek koşusu... 3 yaşlı İngiliz tayları 1600 metrede sahne alacak. Satış 3 yarışında; MI VICTORIA'ya çarpı atarak başlangıç yapalım derim.

Ardından yarış seçilerek koşturulan ETYOPYALI, eküri destekli FOLGORE ile son iki yarışında yakın ara geçilen KINGDOM OF FIRE'ı ayrımsız yazalım. Ekonomik kuponlar için 4 isim yeterli olacaktır. Yeri olanlar; PERSIAN PRINCE, BLACK OR WHITE, ELIKA ile FİLANDOZ'a da birer çarpı atsın.

VELİEFENDİ'DE İKİ BANKOLU GÜN!

İlk üç koşuyu kalabalık geçtik ancak önereceğimiz iki bankoyla güne nefes aldıracağız. 4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 16 yarışında; BAWEPİR diyelim. Sık koşup nefes ve kondisyon açığını gideren kalite safkan, bugün kazanıp kupon bırakmayabilir. Hazır winner jokeyini de yakalamışken aynanın en büyük adayı; BAWEPİR'dir. İstanbul'daki ilk tekimiz oldukça cazip...

Geldik günün en yüksek ikramiyeli koşusuna... Kızkulesi adına yapılacak yarış 1400 mesafede koşulacak. Kazanan hem ikramiyeyi hem de kupayı ahırına götürecek.

CHERI CHERI LADY SON KEZ KOŞACAK!

Pistlerin süratli kızı CHERI CHERI LADY, bugün yarış hayatının son koşusuna çıkacak. İçimiz biraz buruk. Bu kısrağı izlemekten hep keyif aldık. Yarış hayatında sayısız birincilikler elde eden CHERI CHERI LADY, koşu hayatını zaferle noktalayacaktır. Bankomuz...

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda; final ayağını Maiden yarışla yağacağız. 1600 metredeki koşuda; ATİK YILDIZ, KARBATUR, GÜMÜŞKAVAK, RUMELİ HİSARI, SÖĞÜTLÜ ve TEKİNZADE'den biri kazanıp Maiden'a veda eder. 20 Kasım Cuma günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  3  9  5  6  1
 7  7  1      5
 2  5  8     10
 8 12  4     12
 4  8  5     13
 6 10  6      7
     7      
     2      

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya