SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

20 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

| 20.02.2021 10:56

20 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

20 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

20 Şubat Cumartesi günü; yurt içindeki altılı ganyan heyecanı; Adana'da yapılacak at yarışlarıyla başlıyor olacak. Düne değinmeden geçmeyelim. Kocaeli ve İzmir'de beşte kaldık. İki altılının da para vermemesi tesellimiz oldu. Tüm ekip kafa kafaya verip Yeşiloba yarışlarına iyi çalıştık. Banko ve bombalardan oluşan son dakika Adana altılısı hazırladık. Sans yanımızda olsun.

Yeşiloba Hipodromu'nda; 9 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Bu da iki altılı ganyan heyecanı demek. Biz, tüm hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. Saat 15.00'te koşulacak Şartlı 5 yarışıyla Adana'da altılı ganyan heyecanı start alacak.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Dişilere mahsus koşuda; 5 ve yukarı atları sahne alacak. Apranti kardeşlerimizin at bineceği başlangıç ayağında; MAVİ BAHAR, TURBONUN GÜLÜ, KIRKDOKUZ, NAZARNAZ, PRENSES ASLI ve NEVRİYE HANIM'ı ayırmadan yazın. At yazmaktan kaçmayın!

İkinci ayak, günün en yüksek ikramiyeli koşusuna ev sahipliği yapacak. Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı adına düzenlenecek yarışta; 9 arıkan birincilik mücadelesi verecek. 1400 metredeki koşuda; 4 ve yukarı İngiliz atları, hem kupayı hem de ikramiyeyi ahırlarına götürmek için piste çıkacak.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Pistlerin tozunu attıran safkanların birincilik mücadelesi vereceği koşuda; HEADMAN, SUMEL HAN, SILVER CLOUD, CONTENDER ve KING BERKAY'a bütçeler el verdiği ölçüde yer vermenizi öneririz.

4 yaşlı Arap tayları, 1300 metrede sahne alacak. Şartlı 5 mücadelede; 9 safkan birincilik mücadelesi verecek. Formuyla göz dolduran ASRIN PEHLİVANI, son startını adeta yürüyerek kazandı. Bu alışkanlığını bugün de südürebilir. Dileyen; ASRIN PEHLİVANI'nı tek yazsın. Favorimize rakip olsa olsa; DEMİRDALGA'ya bir çarpı atsın.

ASRIN PEHLİVANI, GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Adana'da keyifli bir program bizleri bekliyor olacak. Seyir zevki yönünden oldukça keyifli geçecek koşuda; 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. 1900 metredeki G3 yarışında; 11 safkan birincilik için piste çıkacak.

2021'de 5 kez start alan 5'inde de yakın aralarla geçilen İLHAM PERİSİ, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Ardından ekürilere gidelim. ZAFER MEYDANI, winner pilotuyla totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Son olarak da AŞKARTAY'ı yazıp koşunun keyfini çıkaralım.

YEŞİLOBA'DA KAPANIŞI; ŞÜŞÜ YAPAR!

Tabela ayağı; Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngiliz taylarının 1900 metrede sahne alacağı koşuda; 8 arıkan ilk yarış zaferini elde etmek için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak. Ayakları yere düz bassın. MAJESTIC WOLF ile LION CHILD arasında geçmesini beklediğimiz mücadele, birinciyi belirler.

Yeşiloba Hipodromu'nda kapanışı; Handikap 14 yarışıyla yapacağız. Dişilere mahsus koşuda; 4 ve yukarı İngiliz atları boy gösterecek. ŞÜŞÜ, KARMA FELSEFESİ, BE HAPPY, LADY LIPA, WILD ROSE ve ORPHAN GIRL', ayrım gözetmeksizin yazın.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

20 Şubat 2021 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

Adana ikinci altılı tahminleri

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  1  2  10  6  2
 2  4  8  7  5  9
 6  8    1    3
11  6        8
 5  7        5
 9         11

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya