SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

20 Şubat İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

| 20.02.2021 12:26

20 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

20 Şubat İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

20 Şubat Cumartesi günü Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında İstanbul'da yapılacak at yarışlarıyla son bulacak. Adana'da umduğunu bulamayan yarışseverler için iddialı bir İstanbul altılısı hazırladık. İşte banko ve bomba tahminlerin yer aldığı İstanbul altılı ganyan şablonumuz...

Kağıt kalem hazır mı? Başlıyoruz... Veliefendi Hipodromu'nda 8 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Saatler 18.30'u gösterdiğinde İstanbul altılısı start alacak. 5 ve yukarı Arap atlarının 2000 metrede piste çıkacağı Kısa Vade 7 yarışında; 7 arıkan birincilik mücadelesi verecek.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Nefes ve kondisyon yönünden iyi durumda olan AFACAN'ı yazarak başlangıcı yapalım. Tabelanın abonmanı SELKUT için artık kazanma zamanı geldi. Moralli NİĞBOLU ile ONURLUEFE, yer vermekte fayda var. Bu ikili de yarışta söz hakkı iddia edebilir.

3 yaşlı İngiliz tayları, 1500 metrede sahne alacak. Dişilere mahsus koşuda; 12 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla MISS EVGENIYA, MISS DEFNE, REAL PATEK, RAVING MOON ile BLONDE ONE'ı ayırmadan yazalım. Bu beşliden birisi bugün son kez Maiden koşar.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncü ayak, 4 yaşlı Arap taylarının mücadelesine sahne olacak. 1500 metrede koşulacak Satış 2 yarışında; formuyla göz dolduran HAŞİM OĞLU'nu yazarak ayağa başlayalım. Moralli safkan, ekürisinin de desteğini yanına alarak fotoyu önde geçebilir. Kötü koşma şansı kalmayan BEYHAKAN ile MERVE PRENSES'i de birer çarpı atalım.

Nuri Midillili adına yapılacak Kısa Vade 7 yarışında; 4 ve yukarı İngiliz atları piste çıkacak. Mesafe; 1400... 2021'e kazanarak giren JACK SPARROW, winner pilotu Hışman Çizik ile seriye devam edebilir. ULUDAZ, bizim kuponlarımızın olmazsa olmazıdır. Kalite kısrağa bugün de bir çarpı atalım. Son olarak NESTOR'u da yazın. Safkan idman pistinde oldukça iyi görüntü verdi.

VELİEFENDİ'DE SIĞINMA LİMANIMIZ: FARANELLİ

Tabela ayağında 4 yaşlı Arap tayları sahne alacak. Günün en uzun soluklu yarışında; 4 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. Son startında yakın ara geçilen FARANELLİ, bugün artan mesafede nefesini koruyabilirse; numarayı kapabilir. İstanbul'da sığınma limanımız; FARANELLİ'dir.

Saatler 21.00'i gösterdiğinde; Veliefendi'de kapanışı yapacağız. 3 yaşlı İngiliz taylarının Maiden'dan çıkma mücadelesinde; 13 kısrak totosuna ilk yarış zaferlerini yazdırmak için sahne alacak. BLACK STRAWBERRY, RED CLOUD, LIBERTALIA, LAETITA, PACE ve PRENSES AYŞE'yi yazıp en yüksek ganyanlı ismin gelmesini bekleyelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

20 Şubat 2021 tarihindeki İstanbul at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  6  2  1  2  1
 7  5  1  6   10
 1 10  4  3    5
 5  9        4
   2        7
           9

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya