SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

21 Ekim Çarşamba İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 21.10.2020 09:42

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 21 Ekim Çarşamba günü İstanbul ve Elazığ'daki koşularla devam ederken Kartepe Hipodromu'na dair son dakika at yarışı tahminleri burada.

21 Ekim Çarşamba İstanbul son dakika at yarışı tahminleri

21 Ekim Çarşamba günü, altılı ganyan heyecanı yurt içinde; İstanbul ve Elazığ illerimizde yapılacak yarışlarla devam edecek.

Vaziyet alın; sahadan arkadaşlarla yaptığımız görüşmeler sonucunda hedefi bir kez daha 12'den vuracağız. Dünü hem Ankara'da hem de Kocaeli'de kazançlı kıldık. Bugün de son dakika bilgiler ışığında hazırladığımız Veliefendi koşularına dair tahminlerimizle karşınızda olacağız. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

İSTANBUL SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İstanbul'da altılı ganyan, 4 yaşlı Arapların Handikap 17 mücadelesiyle start alacak. Uygun rakipleri yakalayan TEKFORD TEYFİK bende önde koşan isim. Formunu da yakalamışken aynayı ilk sırada geçebilir. Sevdiği mesafede; BELALI TUMBUL, son yarışında yakın ara geçilen ATİK ATİK, sert binicisiyle YEŞİLKALE, ardından da SUKAYA'yı ekleyip ilk ayağı kalabalık geçelim derim.

Henüz kazanmanın ne demek olduğunu bilmeyen 3 yaşlı Arap tayları; Maiden'dan çıkmak için tırnağından geleni sahaya yansıtmak için sahaya çıkacak. Çok lafı uzatmadan; ATEŞEFE, TÜRKSOYLU, TANRIKIZ, İNCİLİ ZEHRA, SILENT RIVER ve BUZKRALI'na bütçeler el verdiğince yazalım...

ANANIASHVILI SON YARIŞININ İZLERİNİ SİLEBİLİR

Üçüncü ayak; 3 ve yukarı İngizlizlerin Handikap 15 yarışına sahne olacak. Kalabalık bir koşu. Grup oldukça denk. Sürprizler yaşanabilir. Aman dikkat! Nefes ve kondisyon yönünden iyi duruma gelen ve yarış kazancak kıvamda olan YELLOW LEGEND'e çarpı atarak başlayalım derim.

Takip atım; ANANIASHVILI'nin son yarışının izlerini silmesini bekliyorum. Son yarışında İzmir deplasmanına giden THE BLACK STALLION, sevdiği pist ve mesafeye dönüş yaptı. Kazanmayı anımsayabilir. Startta oyalanmazlarsa; COMANCHERO ile MY TROUBLED ikilisi de bombayı patlatabilir.

MEGALOMAN; TEK! BALSENA; ALTERNATİF TEK!

Güne nefes aldıracak bir tekim bir de alternatif tekim var. Bu ayakta alternatifi açıklayalım peşinden de bankomuz gelecek. Formda BALSENA, winner jokeyi; Hışman Çizik'i de yakalamışken fotoyu kimselere bırakmaz diyorum. Ekonomik kuponlar tek geçsin. Sigorta isteyenler de İDLİP ÇOCUKLARI'nı eklesin.

Gürkan H.Oker adına düzenlenecek koşuda; 2 yaşlı İngiliz tayları start alacak. İstanbul'da bankomuzu açıklıyorum... MEGALOMAN! Yarışta boy gösterecek tüm safkanlar kalite isimler... Ancak ben Hışman Çizik idaresindeki MEGALOMAN'a güvenim tam. İyi ellerde bakılan kalite safkan çıkışta problem yaşamazsa; beyaz bayrak-ayna bile yapabilir.

NE KADAR AT VARSA KAPANIŞTA KOŞACAK! DİKKAT!

İstanbul'da ne kadar at varsa; resmen yarışa getirilmiş gibi... Ben lafı uzatmadan sıralamamı yapayım... FOTOKIZI, ALOYSHA, SUBİKE, GÜNBİKE, PEXUSS, AYDERKIZI, AYDURU ile BONJOUR EL SAMAWİ.

21 Ekim Çarşamba günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  5  1  1  10
 1  8  4  5    5
 3 12  3      4
 6  9  9      2
 4 11 10      7
   3       11
           1
          17

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya