SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

21 Kasım Cumartesi Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 21.11.2020 09:11

21 Kasım Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla devam edecek. Ankara son dakika at yarışı tahminleri...

21 Kasım Cumartesi Ankara at yarışı tahminleri

21 Kasım Cumartesi günü, yurt içindeki altılı ganyan heyecanı üç kentte koşulacak yarışlarla devam ediyor olacak... 75. Yıl'daki koşulara dair iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Şans da yanımızda olursa isabeti sağlarız.

14.00'te start alacak Handikap 16 mücadelesinde; 3 ve yukarı İngiliz atları start alacak. 1500 metrede koşulaka yarışta 8 kalite kısrak boy gösterecek. Ayakları yere düz bassın... Sevdiği pist ve mesafede start alacak GIRL OF SUN, kazanma alışkanlığını sürdürebilir.

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Uygun rakipleri yakalayan ROTASIZ SEYYAH, son yarışında yakın ara geçilen BELENUS, Kocaeli'nden formda gelen MADAM CHERNOBYL şablonların olmazsa olmazları. Sigorta isteyenler; REINA DE DIAMANTES ile FIRNIZ'a da çarpı atsın.

2 yaşlı İngiliz tayları; Okawango Koşusu'nda boy gösterecek... 7 arıkan ilk yarış zaferini kazanmak için tırnağından geleni sahada verecek. Şimdiden hepsinin ayakları yere düz bassın... Sahiplerine de hayırlı olsun... Tay mücadelesinde; orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla DETERMINANT, KRAL AKIN, RED BOY, UĞURTAY ve SPEED STORM'u denesin. 2 isim dışarıda kaldı. Yeri olanlar onlara şans tanısın derim.

ÜNLÜOĞLU KAZANMAYA DEVAM EDER

Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; Peri Bacaları Koşusu'na ev sahipliği yapacak. 1200 metrede koşulacak yarış, göz açıp kapayıncaya kadar bitebilir. Tabelanın abonmanı olan FIRE OF WORLD, Halis Karataş tercihiyle AGF'de günün en çok tercih edilen ismi oldu. Biz de ilk sıradan yazalım.

Elazığ'dan gelip Ankara'da da kazanmaya devam eden ÜNLÜOĞLU, tempo koşularının üstadı; Sadettin Boyraz idaresinde aynanın yine önemli adaylarından birisidir. FIRE OF WORLD ve ÜNLÜOĞLU önde, MARS, VAHŞİ KIZ ve TRİLYA sıralaması aynen yazılsın.

ALEVTOPU'NUN SÜRPRİZİNE HAZIR OLUN

75. Yıl'da; 21 Kasım Cumartesi günü süratli koşular yapılacak. Dördüncü ayakta 3 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. Adana'dan kazanarak gelen SİVEREK HAN, kazanma alışkanlığını sürdürebilir. SİVEREK HAN gibi moralli ALEV TOPU, favorimin en ciddi rakibi olacaktır. Bu ikili arasındaki liderlik mücadelesine NEFERTAY, burnunu sokarsa işler karışabilir.

Geldik tabela ayağına... Şartlı 5 mücadesi; 1400 metrede koşulacak. Harika eşgaliyle QUEIMADA GRANDE'ye ilk sıradan geçelim. Azalan mesafede; süratli stilinin ekmeğimi yiyebilir. Yaklaşık 4 aylık aranın ardından start alacak SİYAH İNCİ'nin sahalara dönüşü muhteşem olabilir. Güçlü pedigrisiyle STORM FALCON'a da çarpı atıp kapanışa geçelim derim.

75. YIL'DA BANKOMUZU KAPANIŞA SAKLADIK

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda final ayağı; 4 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesine sahne olacak. Kısa ve orta mesafenin iddialı ismi BEŞİREFE, winner binicisiyle kazanma alışkanlığını bugün de sürdürür diyorum. Ankara'da sığınma limanımız; BEŞİREFE'dir. Şeytanımız bol olsun...

21 Kasım Cumartesi günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  5  1  4  1  3
 1  1  2  6  4  
 7  2  4  2  3  
 3  4  7      
 2  3  6      
 5          

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya