SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

21 Kasım Cumartesi Şanlıurfa at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 21.11.2020 08:22

21 Kasım Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla start alacak. Şanlıurfa son dakika at yarışı tahminleri...

21 Kasım Cumartesi Şanlıurfa at yarışı tahminleri

21 Kasım Cumartesi günü; atlar ilk olarak Şanlıurfa'da piste çıkacak. Keyifli bir bülten bizleri bekliyor olacak. Altılı ganyan, 11.15'te koşulacak Şartlı 5 mücadeleyle start alacak. Sahadan aldığımız son dakika bilgilerini, kendi analizlerimizle birleştirip iddialı bir şablon ortaya çıkardık.

4 ve yukarı Arapların boy göstereceği mücadeleye ÇOLPANLI ile başlayalım. Nefes ve kondisyon yönünden harika duruma gelen kalite safkan, yarışın en iddialı ismi durumunda... Performansının zirvesini yaşayan AVCI CUMA ile eküri destekli CİBEK OĞLU'nu ekleyelim. Moralli DESPOT, iyi ellerde hazırlanan MANİDAR ve HİMALA'ya da çarpı atıp ilk ayağa kalabalık bir başlangıç yapalım.

ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1200 metre mesafede koşulacak Handikap 15 yarışında; 13 arıkan boy gösterecek. Son koşusunu adeta yürüyerek kazanan MERCANHAN, winner jokeyiyle seriye devam edebilir.

Orijinin hakkını verme zamanı gelen BEGÜMTAY, şeytanın bacağını kırma zamanı gelen ÜMİDİMSİN baştan yazılsın. Yarışın başlarında alacağı avansı yarışın sonlarında koruyabilirse ESENTEPELİ, moralli MİRZINAR ile VEYSELBABA'yı ekleyelim.

KALKANDERELİ TIRNAĞININ UCUNDA

3 ve yukarı İngiliz atları; 1400 mesafede start alacak. Yaşancak Handikap 15 mücadelesinde; RED REBEL ile başlayalım. Koşunun deneyimli ismi; bugün kazanıp kötü gidişe bir dur diyebilir. Son yarışının izlerini silmesini beklediğim DOLCE MOYE, tabelanın abonmanı KORKUSUZ ADAM, eküri destekli SÜRMELİ BEY, sert binicisiyle KALKANDERELİ ve ERKEN GELEN NİSA'yı da yazıp güne nefes aldırma bölümüne geçelim.

Şanlıurfa'da sığınma limanımızı açıklama zamanı geldi. 1900 metrede koşulacak Handikap 15 yarışında; bölgenin en iyi at binicisi olan Ferit Yardımcı idaresindeki ÇELİKŞAH'a şans tanıyacağım. Winner mesafesi ve jokeyiyle bende önde koşan isimdir. Geçen hafta da güvenip tek önerdik. Bugün de hayal kırıklığı yaratırsa ağzıyla kuş tutsa ne fayda...

SIĞINMA LİMANIMIZ DÖRDÜNCÜ AYAKTA!

Geldik; altılıların belalı yarışları olan Maiden koşulara... 1'i ilk kez toplamda 15 tay ilk yarış zaferini tatmak için piste çıkacak. Sahadan arkadaşların referanslarına dayanarak; CATCH THE BREEZE, ÇAVREŞE, FAST HEART, BUZKRALI, HAS ALTUN, REBEL BLOOD ve AMEDYE'ye kuponumda yer verdim.

Yazdık yazdık günün en kalabalık koşusunu 3 safkanla geçtik. 3 yaşlı Arapların Handikap 14 yarışında sahne 18 kısrağın olacak... Yarışın sonlarında çarşı karışacak. HİLVAN CEYLANI, BOYACININ AŞKI ve ATİK SULTAN'a yer verebildim. Sizin bütçeniz el veriyorsa birkaç isme daha şans verip ayağı sigorta edin derim. Şans yanımızda olsun...

21 Kasım Cumartesi günü; Şanlıurfa Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  1  2  2  4  7
 1  9  7   12  3
 2 11  3    5  6
 7  3 10    3  
 6  2 11    7  
 8  5  1   11  
         2  

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya