SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

22 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

| 22.02.2021 16:16

22 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

22 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

22 Şubat Pazartesi günü, Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında yapılacak Şanlıurfa at yarışlarıyla son bulacak. Osmangazi koşularında umduğunu bulamayan yarışseverler için son dakika bilgilerinin yer aldığı bir Şanlıurfa şablonu hazırladık. Banko ve bomba tahminlerin yer aldığı Şanlıurfa altılımız, Asist Analiz farkıyla sizlerle...

Akşam seasında; 8 koşulu bir prohram bizleri bekliyor olacak. Şanlıurfa'da altılı ganyan heyecanı, 18.30'da koşulacak Maiden mücadeleyle başlamış olacak.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Dişilere mahsus yarışta; 4 yaşlı Arap tayları 1400 metrede numarayı kapmak için sahne alacak. 13 kısrağın yer alacağı koşuda; AYNURABLA, KESKİN DAĞ, MEDUSA; GÜZELHAT, TUMBULİLK ve YAVUZUM'u şanslı gördük. Bütçeler el verdiği ölçüde bu isimleri yazmaya çalışalım.

İkinci ayak; 4 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Çok sayıda formda ismin yer alacağı koşuda; KIRATIN, HİLVANLIM, URFA KRALI, ALDRIMAZ, KIZGIN ATEŞ ve SİVEREK HAN'a çarpı atalım. Günün belki de en çekişmeli geçecek mücadelesi bu ayakta koşulacak. Uyandıralım...

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 ve yukarı İngiliz atları, 1400 metrede piste çıkacak. Şartlı 4 yarışında; 16 arıkan birincilik mücadelesi verecek.

Sahada söylentisi olan HUMBARA ile başlayalım. Safkan, son startını kazanıp morallendi. Devam ettirme zamanı; ilkten yazılsın. Tabelanın abonmanı WEST GROVE, eküri destekli AMEDYE, orijinin hakkını verme zamanı gelen ZANAPALI, formuyla göz dolduran BAY ROSSI, takip atımız CİHANA BEDEL'e de birer çarpı atıp ayağı sağlama alalım.

MAZLUMZÜLFİKAR, GÜNE NEFES ALDIRIR!

Dördüncü ayakta; 5 ve yukarı Arap atları sahne alacak. 1400 metrede yapılacak Handikap 15 yarışında; 10 isim birincilik mücadelesi verecek. Start alacak safkanların hepsi patlamaya hazır volkan gibi.

Şablonlarımızın siğınma limanı MAZLUMZÜLFİKAR'a çarpı atarak ayağı doldurmak istedi. Sevdiği mesafede ekürisinin de desteğini yanına alabilirse, aynayı kimselere bırakmaz. Şanlıurfa'da günün bombası GEDİZKAYA ile OVA BEYİ'ni de yazıp beklemeye koyulalım.

LARANAZ SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

Tabele ayağı; başlangıçta olduğı gibi Maiden mücadeleye ev sahipliği yapacak. Dişilere mahsus koşuda; 13 kısrak birincilik için yarışacak. Tek tercihimizi bu zorlu ayakta kullanmak durumunda kaldık. Cazip de bir ismi ön plana çıkardık. LARANAZ; sert binicisi Ferit Yardımcı idaresinde aynayı ilk sırada geçip Maiden'a veda eder dedik. Şanlıurfa'da; LARANAZ dedik.

Şanlıurfa'da kapanışı; 21.00'de koşulacak Şartlı 3 mücadeleyle yapacağız. 1200 metrede yapılacak sürat yarışında; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. YAĞMUR GETİREN, BABA ERDİNÇ, GÜNBENİMGÜNÜM, BALKAN RÜZGARI, KORDEMİR ve EDANUR'u bütçeler el verdiği ölçüde değerlendirmekte fayda var. Şansımız bol olsun.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

22 Şubat 2021 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  3  8  6 15
 8  3 10  5    5
 9  9  5  1    2
 6  5  4     11
10  6  6      8
13  1  2     12

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya