SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

23 Kasım Pazartesi Elazığ son dakika at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 23.11.2020 11:11

23 Kasım Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Elazığ'da yapılacak koşularla devam edecek. Elazığ son dakika at yarışı tahminleri...

23 Kasım Pazartesi Elazığ son dakika at yarışı tahminleri

23 Kasım Pazartesi günü; Bursa'da start alan altılı ganyan heyecanı Elazığ koşularıyla son bulacak. Normalde doğu yarışları zor mücadelelere sahne olur ancak bugün Bursa daha bir tahmin edilemez duruyor. Osmangazi'de umduğunu bulamayanlar, hiç korkmasın Elazığ'da iddialı bir şablonumuz var. Son dakika bilgileri ışığında günü kazançlı kıracak kuponumuzla karşınızdayız. Şans yanımızda olsun...

Saatler 19.00'u gösterdiğinde yarışlar başlıyor olacak. 3 ve yukarı İngilizlerin 1800 metrede piste çıkacağı koşuda; BABA ARON ile başlayalım. Safkan oldukça formda... Ekürisi de var. Aynayı kolay kolay vermezler. İlk sıradan yazılsın.

ELAZIĞ SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Elazığ'daki başlangıç ayağında şöyle bir şey var... 8 safkan da çok iyi durumda... O yüzden yazmaya devam edelim. TATVAN BEYİ, ISTANBUL HORSE, PRINCESS SABA ve ENGEL YOK'a da birer çarpı atıp ayağı sigorta edelim.

İkinci ayakta 4 ve yukarı Arap atları sahne alacak. Handikap 16 yarışında; çarşı karışabilir. Önlemimizi alıp ayağı kapatalım derim. Sıralamamı buraya yazayım; bütçeniz dahilinde değerlendirin derim... BUĞRAHAN, ÇİFTETELLİ, BİNDALINGÜLÜ, DİZDARMERT, REBER, HACIVAT, ÇİVİCİ, BREDELAL...

İKİNCİ AYAĞI KAPATIN, İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN!

2 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesi; 1200 metrede koşulacak. 4'ü ilk kez toplam 8 safkan ilk yarış zaferini yaşamak için sahne alacak. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak THIS IS MY GIRL, İNGİLİZ KEMAL, GAME OF THE RISE, MERVE ABLA ve LUKİ SARE'ye birer çarpı atalım.

Dördüncü ayakta formda Arap tayları start alacak. 1500 metrede koşulacak Handikap 15 mücadelede; OVA KARTALI diyelim. Süratli stili ve sert binicisiyle bende kazanırı olan ilk isim. Winner jokeyiyle DÜLUCAN ile GÜLAYFER'i de ekleyip güne nefes aldırmaya geçelim...

ELAZIĞ'DA GÜNÜN SIĞINMA LIMANI: SON VİRAJ!

Tabela ayağı sürat yarışına sahne olacak. MERTBABA ile CANLI TAY uzun süre sonra pistlere dönecek... İki safkan için de idman temposunda geçmesini bekliyorum yarışın. Ben SON VİRAJ diyorum. Safkanın Necmi Altın idaresinde kazanmasını bekliyorum. Beyaz bayrak-ayna bile yapabilir.

Elazığ'da kapanışı; 3 yaşlı Arapların Şartlı 5 yarışıyla yapacağız. 1200 metredeki sürat koşusunda; ORDİBARRİYO önde, HEDBE, SEDAT AĞA ve ATİKBEY KIZI'nı ayrımsız yazalım. Şans yanımızda olsun... 23 Kasım Pazartesi günü; Elazığ Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  H  9  3  7  3
 3    2  2    1
 7    5  4    8
 8    8      9
 1    6      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya