SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

23 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

| 23.02.2021 13:55

23 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

23 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

23 Şubat Salı günü; Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki Kocaeli at yarışlarıyla son bulacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak hummanlı bir çalışmanın ardından ikramiyeye giden yolun şifrelerini sizler için derledik. Kartepe Hipodromu'nda 8 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak. Sahadan gelen bilgiler ışığında son dakika Kocaeli altılısı hazırladık. Kağıt kalem hazırsa başlıyoruz.

Kocaeli'nde keyifli bir akşam bizleri bekliyor olacak. 18.30'da koşulacak Maiden yarışla da altılı ganyan start alacak. 3 yaşlı İngiliz tayları, 1500 metrede boy gösterecek. Dişilere mahsus mücadelede; 10 kısrak birinci gelebilmek için piste çıkacak. VICTORY CAT, CANO CANO, KILLER QUEEN, GIANT GALLOP, PLUVIA ike HOT CHICK'i bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Kartepe'de koşulacak yarışlara kalabalık bir giriş yaptık. Bu ayakta biraz olsun şablonlara nefes aldıracağız. Harika formuyla göz dolduran EYMENAĞA, sevdiği pist ve mesafede kazanma alışkanlığını sürdürür düşüncesindeyiz. Dileyen tek geçsin. Riskli görenler BABACANDIR ile ŞENKARDEŞ'i de yazıp ayağı sigortalasın.

Kocaeli'nde sığınma limanımızı üçüncü ayakta bulduk. Oldukça da cazip bir ismi tek geçtik. 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 15 yarışı, 1400 metrede koşulacak. Sahadaki arkadaşlar VALOR'un durumundan bahsetti. Safkan tırnağının ucuna kadar gelmiş. 'Uyumlu binicisi Burak Averbak ile numarayı kimseye vermez' dendi. Biz de banko geçtik.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Oldukça cazip bir ismi tek geçtik. Gelirse altılı karışacak. Bundan sonrasını biraz kalabalık tutmak istedik. 4 ve yukarı İngiliz atlarının Kısa Vade 8 yarışı; 1400 metrede koşulacak. Bizim numara adayımız; ÜNLÜOĞLU'dur.

Tecrübesini sahaya yansıtmasını beklediğimiz kalite safkan, beyaz bayrak-ayna yarışı izletirse kimse şaşırmasın. Favorimizin en ciddi rakibi; PRINCESS DI'dir. Yarışseverlerin ciddi şekilde yöneldiği kısrak, ÜNLÜOĞLU'na sıkıntı çıkarabilir. Moralli BOSS TO POISON ile ALİÇO'yu da atlamayalım.

KARTEPE'DE CAZİP TEK VAR!

Tabela ayağı; 3 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesine ev sahipliği yapacak. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; ANGEL BOSS, THE FIRE GIRL, LEYDİ ESPERANZA, VIDDORA ve GREAT LOVE'ı ayırmadan yazalım.

Altılı ganyana giren tek mesafe yarışı, final ayağında koşulacak. Dişilere mahsus Handikap 14 yarışında 16 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Mesafe; 1900... FATİHİNGÜLÜ, CİĞERPARE, DALGALI YELE, HANIM HANIM, GONCANUR ve AYNİRA'ya bütçeler el verdiği ölçüde birer çarpı atalım.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

23 Şubat 2021 tarihindeki Kocaeli at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  2  6  2  1  2
 2  4    5  8  4
 7  6    1  4  3
 5      3 10 10
 8        2  6
 6         11

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya