SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

24 Kasım Salı son dakika Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 24.11.2020 10:10

24 Kasım Salı günü altılı ganyan heyecanı, 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Ankara son dakika at yarışı tahminleri...

24 Kasım Salı son dakika Ankara at yarışı tahminleri

24 Kasım Salı günü; yurt içinde Ankara ve Kocaeli yarışları yapılacak... Atlar ilk olarak 75. Yıl Hipodromu'nda sahne alacak. Zorlu koşulara sahne olacak bir programla karşı karşıyayız... 9 koşulu bir program var. Tüm hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. Sahadaki arkadaşlarla yaptığımız görüşmeler doğrultusunda son dakika şablonu hazırladık. Şeytanımız bol ola...

14.30'da start alacak Handikap 22 yarışı; 1400 mesafede koşulacak. 3 ve yukarı İngilizlerin sahne alacağı yarışa IMPULSIVE ile başlayalım. Safkan uzun süre sonra kumda koşacak. Sert binicisiyle fotolayabilir. Nefes ve kondisyon yönünden harika duruma gelen SPARTACUS, son yarışını çıktığı gibi kazandı. Moralliyken öncelik verilsin...

ANKARA SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son yarışında SPARTACUS'e yakın ara geçilen DUELLO, şeytanın bacağını kırabilir. Bu üçlünün ardından SÜMEL HAN ve AKINCI'ya da birer çarpı atılsın derim.

İkinci ayakta uzun mesafenin başarılı temsilcileri start alacak. Performansıyla göz dolduran SİLVERTAY, bugün muhteşem formunu birincilikle taçlandırabilir. YILDIZABAKAN, Elazığ'dan iyi durumda geldi; aynayı zorlayabilir. Son yarışında; adaptasyon sorunu yaşayan BEYAZ ADAM, bir önceki koşusunu hatırlatabilir. Winner binicisi start alacak TAŞERON ile AÇIK KIRMIZI'ya da bir şans tanıyalım.

SAHADAN GELEN BİLGİLER; NARLICA GÜZELİ DİYOR

Geldik Maiden mücadeleye... 1'i ilk kez olmak üzere 10 İngiliz tayı birincilik mücadelesi verecek. Kısrakların mücadelesinde; DRAGON PEARL, NARLICA GÜZELİ, CIAO CIAO CIAO, RISE ve MEGIC END'i yazalım. Sahada bu isimlerin söylentileri var. Arkadaşlardan gelen bilgiler ışığında önereceğim safkanlar bunlardır.

Yazdık yazdık sıra geldi; güne nefes aldırmaya... 4 ve yukarı Arapların Şartlı 5 mücadelesinde; ÖZYEL diyorum. Günün sürpriz tercihlerinden birisi olsa da safkan uyumlu binicisiyle rakiplerinden bir adım önde... Banko yazalım.

ŞAFAKŞAHANE TIRNAĞININ UCUNDA...

75. Yıl'da tabela ayağına gelik. 3 Yaşlı Arapların Şartlı 4 yarışında; 9 kısrak boy gösterecek. Mesafe; 1300 metre... Eküri destekli POLATLI GÜLÜ'nü yazarak ayağı doldrumaya başlayalım. Önde POLATLI GÜLÜ, arkada MALATYA GÜLÜ ve GÖKÇEKIZ'ına şans verelim. Yeriniz varsa; ŞAFAKŞAHANE'yi de deneyin.

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda final ayağı; Maiden mücadekeye sahne olacak. PLUVİA, HELL STORM, BATTLE ANGEL ve EPSİLON'dan birin kazanır kariyerinin ilk yarış zaferini yaşar diyorum. 24 Kasım Salı 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  5  3  7  1  9
 2  2  8    4  6
 5  7  2    2  1
 1  6  9    8  5
 7  8  7      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya