SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

27 Haziran Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 27.06.2020 01:20

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken Ankara 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

27 Haziran Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda keyifli bir program bizleri bekliyor olacak. Ekip olarak ikinci altılıya hazırlığımızı yaptık. Şans yanımızda olsun. Pandeminin ardından start alıp nefes ve kondisyon kazanan VICTOR WOLLES bugün kazanmayı hatırlayabilir. Mesafe uzun, sıkleti ağır olsa da; başarılı safkanın bunların üstesinden geleceği görüşündeyim.

TEKDALIN İZİ, kuma yatkın orijiniyle yarışta söz sahibi olabilir. Artan performansını birincilikle süsleyen KING DADAŞ, moralliyken aynayı ilk sırada geçebilir. Son olarak 75. Yıl'da bombayı patlatmasını beklediğim THE BEST OF TIME'a da bir çarpı atın derim.

POWERMAN ŞEYTANIN BACAĞINI KIRABİLİR

Kumdan çime sert bir geçiş yaptık. Mesafe uzun... Henüz yarış zaferi bulunmayan 3 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesi nefesleri kesebilir. Son yarışında yakın ara geçilen POWERMAN, şeytanın bacağını kırabilir. Tabelanın abonmalarından birisi olan KING ATLAS, Maidenlar'ın gediklisi olan HIZLI HAN, eküri destekli MIA VICTORIA ile LAGOON'u yazıp yarışın keyfini çıkaralım derim.

3 yaşlı İngilizler'in Kısa Vade mücadelesinde; 12 safkan sahne alacak. Totosuna baktığınız zaman maşallah dedirten UPPET CUT, seriye devam edebilir. Safkan boy gösterdiği 4 yarıştan da zaferle ayrılmasını bildi. Eküri desteği de var. Güne nefes aldırabilir bu isim. Ayağı sağlama almak isteyenler; KANEKONUN OĞLU ile CEYLİNCAN'ın sürpriz ihtimalini göze alsın derim.

75. YIL'DA SIĞINMA LİMANIM: WIND BLAST!

Geldik günün en yüksek ikramiyeli koşusuna... Günün tek kupalı yarışı; Sağlık Bakanlığı Sağlık Çalışanları adına yapılacak. 18.30'a saatlerinizi kurun ve bu yarışı mutlaka izleyin derim. 8 safkan da oldukça iyi durumda...

Çimin başarılı temsilcilerinin yer alacağı yarışta banko önereceğim. 75. Yıl'da sığınma limanım; WIND BLAST. Pandeminin ardından harika bir performans yakalayan Gökhan Kocakaya, WIND BLAST idaresinde aynayı ilk sırada geçecektir. Banko.

DİKKAT! MAIDEN YARIŞTA ÇARŞI KARIŞABİLİR...

Tabela ayağı; Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. SAVAŞ BEY, BET, MISTER KING, FAST FANTASTIC, SUNRISE ve WILD ROSE'a birer çarpı atın derim.

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda; saatler 19.30'u gösterdiğinde güne nokta koyacağız. Handikap 15 mücadelesinde; 14 isim sahne alacak. Sevdiği mesafede; PRATİK NEVZAT, tabelanın abonmanlarından birisi olan BABADAĞINOĞLU, güçlü orijiniyle ARAYEKYİ, takip atım ONATKAN ile HARALI'ya da birer çarpı atalım. Rast gele...

İkinci altılı şablonu...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  6 10  7  7  4
 5  2  4    8  6
 6  1 12    6  7
 8 11      3  9
   3     12 13
        13  

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya