SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

29 Haziran Bursa Osmangazi at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 29.06.2020 02:15

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ederken Bursa Osmangazi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

29 Haziran Bursa Osmangazi at yarışı tahminleri

Altılı ganyan heyecanı; Bursa ve Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Hazırlıklarımızı; Bursa Osmangazi Hipodromu'nda yapılacak koşulara göre yaptık. İkinci altılı; 4. koşudan itibaren başlayacak. 15.30'daki yarışta; 4 ve yukarı İngiliz kısrakları sahne alacak.

Pandeminin ardından koşup nefes ve kondisyon açığını gideren STRONGER, bugün sevdiği mesafede aynayı ilk sırada geçebilir. Yarışın en deneyimli ismi olan ARPELLO, adeta tırnağının ucunda... Hazır ve nazır... Formda; DANIELAS DAUGHTER, son yarışında tabela yapan TURKNUR, bomboş kilolarıyla ANGELS SHARE ile ANITA BLAKE'de birer çarpı atılsın.

ORİJİNİN HAKKINI VER; BANU PRENSES!

Bursa'da çim yarışlar büyük sürprizlere gebe olabilir. Uygın grubu yakalayan ALTIN ZELE, yüklerinden de kurtulmuşken finishi ilk sırada geçebilir. Güçlü orijinin hakkını verme zamanı gelen BANU PRENSES, son yarışında startta 2,5 boy kalsa da sonlarda güçlü gelip fotolayan KIRATIN GÜZELİ; bugün de kazanıp seriyi sürdürebilir.

Son iki yarışını da kazanıp duble yapan GÜZEL UTKU, etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle seriyi sürdürebilir. Son olarak kara kaplı defterden bir isim önereceğim. PORSUK KIZI, son iki yarışında nal toplasa da safkan oldukça iyi durumda. Osmangazi'de bomba etkisi yaratabilir.

TOKAÇOĞLU İLE BUZLARI ERİTME ZAMANI

Yazdık yazdık limanımızı açıklamaya geldi sıra... Kadir Tokaçoğlu'yla yıldızımız hiç barışmıyor... Ancak deneyimli pilot, VICTORIA ile oldukça uyumlu bir grafik çiziyor. Pandeminin ardından koşup tabela yapmayı başardı. Sevdiği mesafede bu ikili geçilmez diyorum. Banko!

Dördüncü ayak, günün en keyifli yarışına ev sahipliği yapacak. Son yarışıda yakın ara geçilen EL PATRON, oldukça iyi durumda. Takip atım BAVO BRAO, tabelanın abonmanı JETTAY ile totosuna baktığınız zaman maşallah dedirten QUEEN OF PROTI'yi de yazın. Ayağı sağlama alın.

MAIDEN KOŞUDA ÇARŞI KARIŞABİLİR...

Tabela ayağı; Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. Sahada söylentisi olan İLKAŞK, HEKİMOĞLU, ÇAĞLAYANŞELALE ve TAVUZKUŞU'na birer çarpı atıp kapanışa geçelim.

Günün en kalabalık mücadelesine geldi sıra... Son yarışında nal toplasa da; HIZLI ASİYE sprinter yapısıyla özlediği birinciliğe kavuşabilir. Son iki yarışında da yakın ara geçilen MEZİTHABER ile bomboş kilosuyla GÜNIŞIĞI ve YAZ AĞASI'nı önden yazalım. Geniş oynayanlar; ASARCIKLI, KIVRAKTAY ve CANIMBABAM'ı da yazsın. Bol şans...

İkinci altılı ganyan tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5 11  3  2 10  4
 7  7    1  4  6
 4  4    6  9 17
 8  3    3 12  7
10 13       12
11         15
           1

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya