SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

3 Temmuz İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

| 03.07.2020 01:27

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, İstanbul ve Bursa'daki koşularla devam ederken Veliefendi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

3 Temmuz İstanbul Veliefendi at yarışı tahminleri

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı Bursa ve İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. Biz ekip olarak tüm hazırlığımızı; Veliefendi'ye göre yaptık. İkinci altılı ganyan 19.00'da koşulacak Maiden yarışla start alacak. İngiliz taylarının boy göstereceği tay yarışında; 9 arıkan piste çıkacak.

İlk yarışını yakın ara geçilen CHAOTIC, bugün şeytanın bacağını kırabilir. MEGALOMAN; idmanlarda harika bir görüntü verdi. Güçlü orijiniyle GOOD RANGER, sahada söylentisi olan HITOMI ve sert binicisiyle RACE MASTER'ı yazıp kalabalık bir başlangıç yapalım.

HITOMI'NİN SAHADA SÖYLENTİSİ VAR!

4 ve yukarı İngilizler'in Handikap 15 mücadelesinde; 15 arıkan sahne alacak. Kalabalık tutalım ayağı. Aman ha... Çimin başarılı temsilcileri sahaya çıkacak. MAICON, nefes be kondisyon yönünden oldukça iyi durumda. OĞLUM EREN'in kilosu ağır ama endişe etmeyin. Safkan bu sıkletin hakkını her daim verdi. Yine verecektir; yazılsın...

Bomboş kilosuyla LONGSTAR, son yarışını kazanıp moral depolayan FERHAN, takip atım ÇALIŞKANHAN, süratli stiliyle CAMBAZ ile CREED BOY'u yazıp ayağı kalabalık tutalım...

ÇAKALINOĞLU, UZUNLARDA ETKİLİ

Günün en keyifli koşularından birisine geldi sıra... Çimin başarılı temsilcilerinin mücadelesi kıran kırana geçecek. Mesafe uzun... ÇAKALINOĞLU, oldukça iyi durumda. Bu mesafeleri iyi koşup birincilikler elde etti. Kazanıp totosuna birincilik ekleyebilir. Yanına da; STORM FALCON'u mutlaka yazmanızı öneririm.

Çimdeki uzun mesafe yarışının ardından sentetiğe geçtik. Sığınma limanımızı açıklayacağız... Son iki yarışını kazanıp keyifleri duble artıran FATİH AĞA bugün de kazanmaya devam edevilir. Banko.

VELİEFENDİ'DE 'POYRAZ YELİ' ESECEK

İstanbul Veliefendi'de; tay yarışıyla başladık. Tabela ayağı da; aynı heyecana sahne olacak. Ayağı kalabalık tuttum. MY DEAR SISTER, ATOMIC BLONDE, KAR KIZI, PASSION RUNNER, STARK, POYRAZ YELİ'ni bütçeniz dahilinde değerlendirin...

Kapanışa; KRALONUR ile başlayalım derim. Safkan formda. Son yarışında iyi koştu. Ancak fotoda geçildi. Bugün telafi geşlebilir. Güçlü pedigrili BİTURBO, kuponumun olmazsa olmazı. Tempo koşularının üstadı; Saadettin Boyraz idaresinde yarışa katılacak AKDAMAR ile sprinter yapısıyla BAWEPİR'i ayrımsız yazalım. DALOĞLU, BUDUNALP ve LAZ OĞLUM'u da yazıp güne noktayı koyalım. Rast gele.

İkinci altılı ganyan tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  5  4  5  8  3
 2  1  7    6  8
 5 11      7  6
 6  8      9  1
 3  7      4  4
   4      3  5
   6        9

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya