SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

4 Temmuz Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 04.07.2020 00:48

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

4 Temmuz Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

Ülkemizde; yarış heyecanı İzmir ve Ankara'da yaşanacak koşularla devam edecek. Ekip olarak; tüm hazırlığımızı 75. Yıl Hipodromu'na göre yaptık. Şansımız bol olsun... İkinci altılı; 15.30'da koşulacak Şarlı 2 mücadelesiyle başlayacak.

Son yarışını boyunla kaybeden FLOWERS EYE BABY, şeytanın bacağını kırabilir. ERBABAM, pilot değişikliğine gitse de oldukça formda. Süratli stiliyle LİDER, winner jokeyini yakalayan TALUZEK ile tabelanın abonmanı olan NO WAY OUT'u yazarak güne başlayalım.

AK İREM'İN SAHADA SÖYLENTİSİ VAR

Geldik Arap taylarının Maiden yarışına... İlk yarışında; iyi izlenimler veren AKAN PINAR, sahada söylentisi olan AK İREM, güçlü pedigrisiyle DEĞİRMENALTILI, sert binicisiyle SANAFİR ve ALADİNİ'ye birer çarpı atalım.

Üçüncü ayağa; ASRASYAD ile başlayalım... Son ilki yarışını kazanarak duble yapan başarılı safkan, bugün de seriyi sürdürebilir. Hışman Çizik ile harika bir uyumu var. Devam edebilir. Tabelanın abonmanı ALPTUĞHAN, formda YOLDAŞHAN, yaşlı kurt YÜKSELİM ile BOZTEPEBEYİ'ne de şans verelim.

DENİZİM, ANKARA 75. YIL'DA TEKİM!

Geldik günün en yüksek ikramiyeli koşusuna... 4 ve yukarı Araplar'ın mücadelesi nefesleri kesecek. TBMM Koşusu'nda; 12 başarılı isim piste çıkacak. Safkanlar, ikramiyeyi ahırlarına götürmek için tırnağından geleni sahaya yansıtacaklardır.

TBMM'nin son galibi DENİZİM, piste çıkacak. Şampiyon apoletli safkan Akın Sözen idaresinde yine kazanmak için sahaya çıkacak. Bu kez ekürileri de olacak. Yazalım. TBMM Koşusu'nu birçok safkan üst üste kazanma başarısı gösterdi. DENİZİM de bu geleneği sürdürecektir. Banko.

NO DARAMA SERİYİ SÜRDÜREBİLİR...

Tabela ayağında; İngiliz kısrakları sahne alacak. Son yarışını sert grupta rahat kazanan NO DRAMA, bugün de seriyi sürdürebilir. Formda ELOIN'i yazalım. Ardından iyi ellerde bu yarışa hazırlanan KRUNG THEP'i de yazıp ayağı sağlama alalım.

Ankara 75 Yıl'da kapanış tay yarışıyla yapılacak. BUNİYABİR, MAVİKALP, BİR UÇAN, GÜLHATÇE, ÖZDEMİRGÜLÜ'nü ayrımsız yazalım. Maiden bir yarış. Sürprize açık. Ne kadar çok isim o kadar güvence. Rast gele...

İkinci altılı ganyan tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  3  2  4  2
 1  1  2    2 10
 6  5  7    8  1
10 10  8      7
 8  3  5     11

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya