SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

6 Ekim Ankara 75. Yıl ücretsiz at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 06.10.2020 09:55

Ülkemizde; 6 Ekim Salı günü Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair ücretsiz at yarışı tahminleriyle karşınızdayız.

6 Ekim Ankara 75. Yıl ücretsiz at yarışı tahminleri

Yurt içinde; altılı ganyan heyecanı Ankara ve Kocaeli'deki hipodromlarda koşulacak yarışlarla devam edecek. Tüm hazırlığımızı; 75. Yıl'daki koşulara göre yaptık. Ankara'daki kondisyoner arkadaşlardan aldığımız son dakika bilgileri ışığında güzel bir şablon hazırladık. Şansımız bol olsun.

3 ve yukarı İngilizlerin 2200 metre kum pistte start alacağı koşuda; performansıyla göz dolduran AIRMAN ile başlayalım derim. Tabelanın abonmanlarından TAŞKESEN, bomboş kilosuyla PURO, kuma yatkın orijiniyle KING DADAŞ ve OĞLUM DELİL'i ayrımsız yazın derim.

ANKARA 75. YIL YARIŞLARI İÇİN ÜCRETSİZ TAHMİNLER

Maiden mücadeledeyiz. 3 yaşlı Arap tayları piste çıkacak. İlk kez foto yapacak safkanı gelin beraber bulmaya çalışalım. SAİTBEY, ALBİLGİN, MEMO AĞA, AKHİL, DENDEL sahada söylentileri olan isimler. Bütçeniz dahilinde değerlendirin...

İkinci altılının tek çim koşusunda; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. Kısraklara mahsus yarışta; KRALİÇE ELMAS diyorum. Son yarışında nal toplayan KRALİÇE ELMAS; bugün sert binicisiyle aynayı ilk sırada geçebilir. Harika durumda olan OLINDA, kazanma alışkanlığına devam edevilir. Safkan bu pist ve mesafeye bayılıyor. Son olarak da WILD ROSE'u yazıp bir sonraki ayağa geçelim.

BU PİST VE MESAFENİN KRALI AKYAKA YİNE GEÇİLMEZ

Günün en yüksek ikramiyeli yarışına geldi sıra. Safranbolu Koşusu; 4 ve yukarı Arapların Kısa Vade 8 mücadelesine sahne olacak. Ankara'da sığınma limanım AKYAKA olacak. Safkan son yarışını sert grupta koştuk. Rakiplerine nal toplatan AKYAKA 11 boy farkla kazanıp bu pistin ve mesafenin kralı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Tabela ayağına geldik. Yine Maiden yine kazanma nedir bilmeyen isimlerin mücadelesinde; 12 safkan start alacak. FERİDUN ABİ, MİSKİN, DESTANYAZAR, ÇEPERHAN ve ŞAFAKHANE; sahada söylentisi olan isimler. Ayrımsız yazın...

SARDUR İÇİN GÜÇLÜ ORİJİNİNİN HAKKINI VERME ZAMANI

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda kapanış zevli bir mücadeleye ev sahipliği yapacak. Sürpriz bir isimle başlalamak istedim... SARDUR'un orijinin hakkını verme zamanı geldi. Takip atım GİZEMNAZ, eküri destekli BEŞİREFE, formda DAĞDAĞAN ile CESURHALİM değerlendirilsin.

6 Ekim Salı günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  7  5  5  4  1
 4  2  6    5  9
 7  6  4    3  3
 6  1      2 13
 5  4     12  6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya