SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

6 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 06.01.2021 11:28

6 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

6 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

6 Ocak Çarşamba günü Bursa'da başlayan altılı ganyan heyecanı akşam seansında yapılacak İstanbul yarışlarıyla devam edecek. Veliefendi Hipodromu'nda keyifli bir program bizleri bekliyor olacak. Dün akşam Kocaeli'deki performansımızı İstanbul'da da sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Sahadan aldığımız son dakika bilgileri ışığında İstanbul at yarışlarına iddialı kupon şablon hazırladık.

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; Veliefendi'de altılı ganyan heyecanı başlıyor olacak. 4 yaşlı Arap taylarının sahne alacağı Maiden mücadelede; 9 safkan ilk yarış zaferini yaşamak için piste çıkacak. Sahada söylentisi olan TÜRKSOYLU, ÖZGÜRKAFKAS, DELİ DİVANE, ESENNUR, HÜDAYDA ve ARDABOYU'nu yazıp İstanbul at yarışı tahminlerine başlayalım.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 15 yarışında; 12 safkan birincilik mücadelesi verecek. Tempo koşularının üstadı; Sadettin Boyraz idaresinde start alacak GOLDENPASS, çıktığı gibi kazanabilir. Deneyimli pilot, dünkü Adana yarışlarına damga vurduğu gibi İstanbul'da da Boyraz etkisi yapabilir.

Formuyla göz dolduran DERİN DİYAR, kondisyonunu bulan PEEKABOO ile kazanacak kıvama gelen GIANGUIR ekonomik kuponlardaki yerini alsın. Yeriniz kaldıysa; BU DA BATOR ile REGAMOUR'a da çarpı atsın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Veliefendi Hipodromu'nda günün tek kupalı yarışı; üçüncü ayaktaki Mehmet Akar adına koşulacak Kısa Vade 6 mücadelesi olacak. Son yarışında yakın ara geçilen RAMPAGE, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Formuyla göz dolduran MAGNUS OPUS ile günün sürpriz adayı THE BLACK STALLION'u ayrımsız yazalım.

3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 yarışında; pistlerin tozunu attıran 7 kalite safkan start alacak. Süratli stiline uygun jokeyiyle KOCAVEZİR bize göre rakiplerinden birkaç adım öndedir. Tüm sıkıntılarından arınan TOUGH, favorimizin en ufak hatasını değerlendirip potolayabilir. Dileyen; bu ikilinin yanına BROTHER LION ile ERZİNCAN GÜZELİ'ni yazabilir.

DALOĞLU, İSTANBUL ŞABLONUNA NEFES ALDIRIR

Haydi İstanbul altılısına nefes aldıralım... 4 ve yukarı Arapların 1500 metrede start alacağı Handikap 16 yarışı; 1500 metrede koşulacak. Eski formuna yakalayan DALOĞLU, uygun grubu da yakalamışken aynayı kimselere bırakmaz. İstanbul'daki sığınma limanımız; Gökhan Kocakaya pilotluğunda start alacak DALOĞLU olacak.

Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı; 4 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadeleyle yapacağız. FOTOKIZI, ÇELİKMAN, ARISAN, BARUTEFE ve YURTHAN'ı yazıp içlerinden en yüksek ganyanlı ismin gelmesini beklemeye koyulalım.

6 Ocak 2020 tarihinde; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  1  2  2  1  5
 5  4  7  1    2
 3  6  3  3    7
 8  5    7    8
 9  2        4
 7  9        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya