SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

6 Temmuz Bursa Osmangazi at yarışı tahminleri

| 06.07.2020 00:35

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Bursa ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ederken Osmangazi Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

6 Temmuz Bursa Osmangazi at yarışı tahminleri

Ülkemizde; yarış heyecanı Bursa ve Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Ekip olarak Osmangazi Hipodromu'na dair iyi bir hazırlık yaptık. Yarışlar; hem çimde koşulacak hem de çok sayıda tay yarışına sahne alacak. Şansımız bol olsun.

İkinci altılı; 15.30'da koşulacak tay yarışıyla start alacak. 11 safkan Maiden'a veda için tırnağından geleni sahada yansıtacak. İlk yarışında fena koşmayan MISS SULTAN, bugün daha iyi durumda sahaya çıkacak. Heyecanını üzerinden atarsa finishi ilk sırada geçebilir. İlk yarışında kumda sahne alan ATİKÇİÇEĞİ; bugün iyi bir yarış çıkarabilir.

BIRAK GİDEYİM, BİRİNCİLİĞE GİDEBİLİR

Süratli stiliyle MAKARON, formda MABEYN, sahada söylentisi olan CİMDALLI ile BIRAK GİDEYİM'i yazıp Bursa'da güne kalabalık bir giriş yapalım derim.

Bursa'da çim yarışları büyük sürprizlere gebe koşulardır. Osmangazi'de; yüksek ikramiye dağıtabilir. Çime bayılan SHARE TOGETHER'dan dinçlik yarışı bekliyorum. HAN SOLO, iyi durumda piste çıkacak. STEEL CLAW; son yarışında nal toplasa da bugün sert binicisiyle kazanmayı hatırlayabilir. Bomboş kilosuyla PACHİNKO ile BRAVE AIR de denensin.

MAIDEN KOŞULARA AMAN HA DİKKAT!

Bursa'da tay yarışından geçilmiyor. İPEKSOYLU, ALTIN KALPLİ, GÜLÇİN SULTAN, BALSENA, DİKMETAŞ KIZI'nı yazmadan geçmeyin.

Bursa'da günün en yüksek ikramiyeli koşusunda tek hakkımızı kullanacağız. Ayrım yapmak oldukça zor. Ben daha önce bu mesafeyi tecrübe eden ve daha sert gruplarda yer alan SURPLUS'ın kazanmasını bekliyorum. Nefesini korursa sonlarda etkili gelip birinciliği elde edecektir. Benim Bursa'daki sığınma limanım; SURPLUS'tır.

İLKAŞK, İLK YARIŞ ZAFERİNİ TADABİLİR...

Tabela ayağını az atla geçeceğiz. Yazdık yazdık; bu ayakta mecbur kısa geçeceğiz. İLKAŞK, nefes ve kondisyon yönünden güçlenmişken ilk yarış zaferini yaşayabilir. Yanına TAVUZKUŞU'nu da yazalım. Safkan son yarışında yakın ara geçildi. Bugün şeytanın bacağını kırabilir.

Bursa Osmangazi'de günün en kalabalık ayağı; kumda koşulacak. MAZLUMZÜLFİKAR, KARAŞÖVALYE, KOCAMEMED, ELLİBEŞ, ALTINTUNÇ, KIVRAKTAY ve GÖNÜL AVCISI'nı yazıp şans verdiğimiz safkanlardan birisinin gelmesini beklemeye koyulalım. Bol şans...

İkinci altılı tahmini

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  6  8  3  6  4
 1  8  2    12  5
 8  7  7      7
 7 12  4     16
 3  5  5     17
 2          2
          11

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya