SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

7 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 07.01.2021 12:30

7 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

7 Ocak Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

7 Ocak Perşembe günü İzmir'de başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında yapılacak Şanlıurfa yarışlarıyla devam ediyor olacak. Doğu yarışlarının üzerine titresek de sonuçlar sürpriz oluyor. Asist Analiz yarış ekibi olarak sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında şablonlarımızı oluşturuyoruz. Kazanmanın şifrelerinin olduğu Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri sizlerle.

Şanlıurfa at yarışlarına tahmin yapmak isteyenler, kağıdı kalemi hazırlasın. Bombalar geliyor. 18.00'de; 1200 metrede koşulacak sürat yarışıyla altılı başlıyor. 5 ve yukarı Arapların Handikap 15 yarışında 14 safkan birincilik mücadelesi verecek.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Süratli ve kalabalık bir koşu olacak. Ayağı kalabalık tutalım. BREDELAL, KIRMIZIBAHÇE, GEDİZKAYA, BABA MERCAN, LİZGE, OVA BEYİ ve SON VİRAJ'a birer çarpı atarak Şanlıurfa akşamına başlayalım.

Kalabalık bir program. At yazmaktan kaçamadık. 4 yaşlı Arapların Handikap 13 yarışı, 1400 metrede koşulacak. YALAZTOPU, artık bir pedigrisinin hakkını versin. Yarışta iyi yer tutarsa sürprizi gerçekleştirebilir.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Pisti yadırgamazlarsa; UZAK ABLA ile ÜÇÜ BİR ARADA potoyu zorlayabilir. Nefes yönünden güçlenen KIRATIN, formuyla göz dolduran SUZANİ, süratli stiliyle DANEDANE ile TUMBUL YETER'siz bir şablon yapmasın...

Üçüncü ayakta mesafe uzadı... 4 ve yukarı İngiliz atları, 1800 metrede sahne alacak. Dişilere mahsus koşuda; 14 arıkan boy gösterecek. Gelin birlikte kazananı bulmaya çalışalım. MISS BALKAN, mesafe isteyen arıkanlardan birisi... Formunu da yakalamışken ilk sıradan yazılsın.

STARTA OYALANMAZSA; SEDA KIZIM!

GÜL MATRA, iyi ellerde hazırlandı. İlgilileriyle yaptığımız görüşmelerde oldukça iddialı konuşmalar yaptı. Ekip inanmış... Son startında oldukça oyalanıp koşuya adapte olamayan SEDA KIZIM, deneyimli pilotuyla fotonun adaylarından birisi olabilir. Son yarışının izlerini bugün silip güven tazeler. Yeri kalanlar; BİNDALIN GÜLÜ ile LİYA'ya da birer çarpı atsın.

Şablona anca dördüncü ayakta nefes aldırabildik. 4 yaşlı Arap tayları, 1700 metrede birincilik mücadelesi verecek. Maiden yarış. Normalde kalabalık geçerdiniz demeyin.

SON GOBAK, SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

Şanlıurfa'da birbirinden zorlu yarışlar koşulacak. Performansına güvendiğimiz bir ismi tek verecektik o da bu ayakta oldu. Lafı ne uzattık... SON GOBAK, Halil İbrahim Akkaya idaresinde kazanıp hem şeytanın bacağını kırar hem de Maiden'a veda eder. Banko.

Bugün Şanlıurfa'da Maiden mücadele ikiye bölündü. Safkanlar, dördüncü ve beşinci ayaklarda; yarış hayatlarının ilk zaferi için mücadele edecek. Ayakları yere düz bassın. TEKTAŞOĞLU, BABAİRFAN, TÜRKER BABA ve CİHANHAT'ı yazıp ufak ufak kapanışa geçmenizi tavsiye ederiz.

KAPANIŞI; BIG FATHER MEVLÜT YAPAR

Kalabalık Şanlıurfa programı gün en çok safkanın deklare olduğu koşuyla sona erecek. Final ayağında; 4 ve yukarı İngiliz atları start alacak. 1300 meterede; 18 safkan birincilik mücadelesi verecek. BAY ROSSI, BIG FATHER MEVLÜT, FAST HEART, BARANBABO ve AĞA BATUR'u yazıp güne son noktayı koyalım.

7 Ocak 2020 tarihinde; Şanlıurfa Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  5  1 10  9 10
 8 13  3    1 15
 6  2  4   10  3
14  4  8    2  5
11  8  3      1
 2  3 12      
 9 12        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya