SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

8 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 08.01.2021 11:31

8 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

8 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

8 Ocak Cuma günü Kocaeli'nde başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansındaki İzmir yarışlarıyla devam ediyor olacak. Dünkü İzmir ve Şanlıurfa at yarışlarında verdiğimiz tahminler ne yazık ki; 5'te kaldı. Asist Analiz yarış ekibi olarak; akşam seansındaki Şirinyer altılısına iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Kağıdınız kaleminiz hazırsa; kazanmanın şifrelerini sizlerle paylaşmaya başlıyoruz.

Sabah Kocaeli'nde umduğunu bulamayan yarışsever tasalanmasın... Akşamki İzmir at yarışlarına dair iddialı bir şablon hazırladık. Haydi başlayalım. 18.00'de koşulacak Handikap 14 yarışıyla altılı ganyan start almış olacak. 4 yaşlı Arap taylarının 1600 metrede boy göstereceği yarış, dişilere mahsus olacak.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Uzun süre sonra Mehmet Kaya ile kavuşan KAYAKULE, uyumlu binicisiyle yine potonun en ciddi adayıdır. Eküri destekli SERİN DALGA, güçlü kan hattıyla İDLİP ÇOCUKLARI, süratli yapısıyla TUMBUL TAY ile ŞİFNE KIZI'na birer çarpı atarak Şirinyer'deki at yarışlarına başlayalım.

4 ve yukarı Arapların Satış 1 mücadelesi; 1400 metrede konuşulacak. Yarışta 7 arıkan start alacak. Performansları sorgulanan isimlerin mücadelesinde; iki ismi şanslı gördük. Ya ayağı kapatacaktık ya da az atla geçecektik. Biz iki atla geçtik. ONDÖRTŞUBAT ile AĞA BABAM'da karar kıldık. İkisi arasında yaşanacak birincilik mücadelesinde kim önde kaçarsa o potolar.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

İkinci ayağın tam tersi bir koşu olacak. Formlarıyla göz dolduran isimlerin mücadelesi yine iki atla geçtik Ama siz siz olun tuttuğunuz isim varsa ekleyin.

3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesi; 1900 metrede koşulacak. Kocaeli-İzmir-Bursa'da birer kez start alıp bir tek Osmangazi'de potoda geçilen CHIRA CHIRA, kazanma alışkanlığını Şirinyer'de tekrarlayabilir. Alternatif tek adayımızdır. Sahada söylentisi olan UTKUNUN OĞLU'nu da ekleyip bir sonraki ayağa geçelim.

CHIRA CHIRA, GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Şirinyer Hipodromu'nda; günün en zorlu yarışına geldi sıra. Günün en yüksek ikramiyeli yarışı 19.30'da; efsane aygır; Babasaad adına düzenlenecek. Safkanların ayakları yere düz bassın. 4 ve yukarı Arapların 2200 metrede piste çıkacağı yarışta; ayrım yapamadık. Ayağı kapadık. En bomba isim kimse onu bekleyeceğiz. Tavsiye ederiz. HEPSİ!

İzmir at yarışlarına dair bir alternatif tek açıkladık sıra geldi ikincisine... Tabela ayağında; 3 yaşlı İngiliz tayları, Handikap 14 yarışında birincilik mücadelesi verecek. İZMİRİN DAĞLARI, Özcan Yıldırım idaresinde aynayı ilk sırada geçmesine neredeyse kesin gözüyle bakıyoruz. Kalite safkan, İzmir altılısının sığınma limanlarından birisi olabilir. Sigorta isteyenler; JUNIOR MAFIA'ya da bir çarpı atsın.

İZMİR'DE KAPANIŞI; MYSTIC GREEN YAPAR!

Şirinyer Hipodromu'nda kapanışı; 4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 14 yarışıyla yapacağız. 1400 metredeki koşuda; 14 safkan birincilik mücadelesi verecek. Dişilere mahsus yarışta; CITRON, GYPSY GIRL, MYSTIC GREEN, BANES, RACE CHANNEL ile DENİZYILDIZI'nı yazıp İzmir'de finali yapalım.

8 Ocak 2020 tarihinde; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  1  2  H  1  9
 7  2  3    2  1
 2          3
 4          4
12          6
           7

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya