SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

9 Temmuz Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 09.07.2020 00:17

Ülkemizde; at yarışı heyecanı, Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleriyle karşınızdayız.

9 Temmuz Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

Ülkemizde; yarış heyecanı gündüz; Ankara, akşam da İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. Tüm hazırlığımızı 75. Yıl Hipodromu'na göre yaptık. Şansımız bol olsun... İkinci ayak zor bir koşuyla start alacak.

Son yarışını sert grupta kazanan KARADERVİŞ, formda MICE MACHO MAN ile sprinter CARA VAGGIO'yu ayrımsız yazalım. Bomboş kilolarıyla KEPHISSOS ile BARTOLOMEO'yu da ama ha yazalım. Yeri kalanlar; WEST GROVE ile PALAWAN'a da çarpı atsın.

ANKARA'DA 'ÖZEL' ATIM VAR! YAZIN!

Zor koşulara devam... 3 yaşlı İngiliz tayları; 1600 metrede sahne alacak. Çimde koşulacak yarışta ayağı kalabalık tutalım.

İki kez start alıp ikisinde de yakın ara geçilen DEEPIKA, bu kez şeytanın bacağını kırabilir. Sahada söylentisi olan ANGEL SPIRIT, ilk yarışında zaferle ayrılabilir. Maiden'ın gediklilerinden SUNRISE ile çayıra bayılan ÖZEL'e şans verelim. BOUJEE ile OLINDA'yı da kupona ekleyelim.

75. YIL'DA BANKOLARIM ART ARDA...

3. ayak; Kopadokya Koşusu'na ev sahipliği yapacak. Günün en yüksek ikramiyeli yarışında; MALONES yine ikramiyeyi ahırana götürecektir. Winner pilotu Hışman Çizik ile yine rakiplerine göz açtırmayacaktır. Son 4 yarışında; olduğu gibi bugün de finihi ilk sırada geçecektir. Banko.

Kalabalık ayakları fazlaca isimle yazdık. Risk alıp iki tekli kupon hazırladık. MALONES'e ne kadar güveniyorsak; O BİR REİS'e de o kadar güveniyoruz. Son yarışını kazanıp moral depolayan başarılı safkan Gökhan Kocaka'ya pilotluğunda; seriyi sürdürecektir. Bu da ikinci bankomuz...

JONO MONETA SON KEZ MAIDEN KOŞAR

Teklerimizi art arda sıraladık. Haydi biraz sürprize yönelelim... Yarış da; Maiden... Günün en kalabalık tuttuğum koşusunda; BLOOD DIAMOND, RABENDA, WILD ROSE, TOUCH OF CLASS, Mİ MAJÖR, KEEP ON DREAMING, JUNO MONETA ve CARNATION'a birer çarpı atmayı ihmal etmeyelim.

Çim yarışlar, büyük heyecana sahne olduğu kadar sürprizlere de gebe sonuçlar doğuruyor. BEYOBASI, ADAHAN, BARUT, SULEIMAN, GİRAYER, CANBEŞİRCAN ile GÜNPINAR'ı yazıp 75. Yıl'a nokta koyalım. Rast gele..

İkinci altılı ganyan tahmini...

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  6  6  2  3  4
 6  2     15  9
 7 17     17 11
11 15     16 13
12  4     14  5
 4 14      8  6
 2        6  2
         4  

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya