SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şanlıurfa'da cazip tek var!

ALTILI GANYAN | 30.01.2020 16:50

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ediyor. Şanlıurfa yarışlarına dair kazandıran tahminler burada...

Şanlıurfa'da cazip tek var!

İzmir'de hayal kırıklığı yaşayanlar, hiç korkmasun Şanlıurfa'da kazandıracak tahminlerimiz var. Şanılurfa'da 8 koşulu bir program var. Devirli altılılarıyla ünlü Şanlıurfa'da bugün de yüksek ikramiyelere gebe yarışlar var, şansımız bol olsun...

Altılı ganyan, Maiden mücaeleyle start alıyor olacak. Safkanların ayakları yere düz bassın diyerek başlayalım. KUBAT KIZI'nın pedigrisinin hakkını verme zamanı geldi. Değerlendirelim derim. Sprinter yapısıyla CUVE HAYDAR, sert binicisiyle STRONG PRINCESS, iyi ellerde hazırlanan NARCOTIC ile EMİRACAN'ı da yazıp bu kestirilmesi güç olan koşuyu geçelim derim.

AT YAZMAKTAN KAÇMAYIN

İkinci ayak; 4 yaşlı Arap taylarının mücadelesine sahne olacak. Kalabalık bir koşu. Kısa mesafe ve ön tarafta yığılmalar olabilir. At yazmaktan kaçmayalım derim. Tempo koşularını önemli isimlerinden birisi olan KIRMIZIBAHÇE'yi ilk sıradan yazalım.

Formuyla dudak ısırtan UĞURGÜLÜ, starta takılmazsa; fotolayabilir. CANSUYUM, tabelanın abonmanlarından birisi... Performansını bir adım öteye taşıyıp özlediği birinciliğe kavuşabilir. Eküri destekli ESLİNA, sprinter yapısıyla CİĞERPARE ile son yarışında yakın ara geçilen AŞKBELASI'nı yazıp birinciyi belirleyelim derim.

ARAPAHO KUPON BIRAKMAYABİLİR

Şanlıurfa, kalabalık koşulara ev sahipliği yapacak. Ben oldukça geniş bir altılı yaptım. Sizler bütçeniz el verdiği ölçüde önerdiğim isimleri yazın... ARAPAHO'nun çok iyi durumda olduğuna dair duyumlar aldım. Safkan, çıkışta sorun yaşamazsa güne bomba etkisi yaratabilir.

ARBEDAŞLI, formuyla göz dolduruyor. Yazalım. GÜNEYCAN, sert binicisiyle fotoyu tehdit edebilir. Bu üç isim ekonomik kuponların sığınma limanı olabilir. Yeri kalanlar; sevdiği mesafede SÜRMELİ BEY, CAPTAIN CEMO ve ALYANAKLIM'ı da yazmalarını tavsiye ederim.

URFA'DA CAZİP TEK

Yazdık yazdık, tek geçmeye geldi sıra... Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; Göbeklitepe adına koşulacak. Ben burada Türkiye'nin tekini yıktım. Nefes ve kondisyon açığını gideren TASARIMCI'nın geçilmesine olanak vermiyorum. Son yarışında yakın ara geçildi. İlgilileri oldukça iddialılar.

Tabela yarışındayız. Maiden ve kapalı kutu bir yarış... Son yarışında yakın ara geçilen ÇILGIN BRAWE'yi yazarak başlayalım. Ne zaman kazanacağı merakla beklenen CATASTROPHE ve ALTAN ABİ'yi de yazalım. Son yarışlarında rakiplerine oranla daha iyi sinyeller veren bu üçlüden birisi Maiden'a veda edebilir.

KAPANIŞI KALABALIK TUTUN

Saatler 21.00'i gösterdiğinde Şanlıurfa'da kapanışı yapacağız. Burayı da kalabalık geçeceğim. Ben sıralayayım, siz bütçeniz dahilinde çarpı atın. REMAZANABİ, MEGIC IVAILO, TRUSTABLE, YOUNG BOND, ROJHATAĞA, NEW TRANSATLANTIC, HOY HOOY, ALLOGUARD. Bol şans... Şanlıurfa'da bun oldukça ihtiyacımız var.

Şanlıurfa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  8  5  11  4  2
 2 13 10    3 13
11  4 11    1  1
 6 15  6     10
 8 16  8     15
   3  1      7
           6
          11

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya