SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

18 Ekim Bursa at yarışı tahminleri, 18 Ekim Bursa altılı tahminleri

TÜMÜ | 18.10.2021 10:16

18 Ekim Bursa at yarışı tahminleri, 18 Ekim Bursa altılı tahminler, Asist Analiz At Yarışı ekibi şova devam ediyor. Bursa altılı tahmin ve yorumları sizlerle...

18 Ekim Bursa at yarışı tahminleri, 18 Ekim Bursa altılı tahminleri

Altılı ganyanda Bursa yarışlarıyla güne merhaba diyoruz. Bursa’da tercih yapmak için ikinci altılıyı seçtim. Seçimlerimi dikkate alacaklar için not düşmek istiyorum, aman atlamasınlar. Bol şans şimdiden…

1. AYAK

Ahmet Ağabey ile dün yaptığım konuşmada EYMENAĞA ön plana çıktı. Değerlendirmekte fayda var. Kilosunu yadırgamaz ise OLGUNALP’i de kuponlara eklersek sağlam bir yarış izleriz.

2. AYAK

Bu yarışta iki safkanın grubun önünde olduğunu düşünüyorum. KELEMERLİBEY ve DODURGA kuponların olmazsa olmazıdır. Bütçe dahilinde ayağı sağlama almak isteyenler de OĞLUM FERHAT, DAĞIN ATEŞİ ve İLANLİ OĞLU’nu değerlendirsin.

3. AYAK

Sprint mesafesini ayarladığı takdirde rakiplerine fark atmasını beklediğim EARTH AND GRAY, starting box’ta problem yaşamaz ise favorimin rakibi LA PLATA olur.

4. AYAK

Gelelim günün kalesine… SONER BEY, yarış hayatındaki üç mücadelesinde de aldığı birinciliklerine bir yenisini daha ekler. TEK!

5. AYAK

Son koşusunu ölçü almadığım SIEMPRE, uygun mesafesini bulan SARPERHAN, öndeki tempoyu kaçırmaz ise CELAL BABA, sürpriz beklediğim EL MESCALERO mutlak surette kuponlarda bulunmalı.

6. AYAK

Son ayakta bütçe dahilinde fazla at yazmanızı öneririm. Benim tercihlerim; KARACALAR, OĞLUM YAMAN, HAŞMET, ÖNERBEYİ ve DEMİR KOZA’dan yana olacak.

SON MAIDEN

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya