SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Cedi Osman: Birlikte oynamaktan zevk alıyoruz

BASKETBOL - NBA | 02.01.2022 10:36

NBA’de Cleveland Cavaliers’ta forma giyen temsilcimiz Cedi Osman, Hürriyet’e önemli açıklamalarda bulundu.

Cedi Osman: Birlikte oynamaktan zevk alıyoruz

NBA’de Cleveland Cavaliers’ta forma giyen temsilcimiz Cedi Osman, Hürriyet’e önemli açıklamalarda bulundu. NBA’de 5. yılını geçiren Cedi, performansındaki artıştan, Ricky Rubio’ya merak edilenleri yanıtladı.

İşte Cedi Osman röportajı:

- Bu sezon farklı bir Cedi izlememizin sebebi neler?

Bu sadece benimle alakalı değil. Takım olarak çok iyi oynuyoruz. Sezon başında belki kimse böyle bir performans beklemiyordu. Üstelik bu yıl Doğu’daki takımlar her zamankinden daha güçlü. Ama biz bu oyunu devam ettirirsek Play-off şansımızın fazla olduğunu gösterdik. Çok iyi mücadele ediyoruz, birlikte oynamaktan zevk alıyoruz. Öyle olunca bireysel olarak da herkesin formu artıyor. Badece benim değil, birçok arkadaşımın da istatistikleri de geçen sezonla kıyaslandığında daha iyidir.

-Ricky Rubio ile oynamak keyif

Rubio ile en büyük sırrımız ikimizin de Avrupa basketbolundan geliyor oluşumuz. Onunla oynamak büyük keyif. Çok büyük tecrübe bir kere. Top onun elindeyse mutlaka doğru bir şey yapacağını hissediyorsunuz. Sakatlandığı için çok üzgünüm.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya