SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe Beko’da bir devir sona erdi! Jan Vesely…

BASKETBOL | 21.06.2022 16:44

Fenerbahçe Beko’da uzun yıllardır forma giyen Jan Vesely ile yollar ayrıldı.

Fenerbahçe Beko’da bir devir sona erdi! Jan Vesely…

Fenerbahçe Beko, beklenen ayrılığı resmen açıkladı. Bir süredir vedası gündemde olan Jan Vesely ile ilgili ayrılık kararı duyuruldu.

2014/2015 sezonundan bu yana Fenerbahçe forması giyen ve bu süreçte sarı-lacivertlilerin tarihine geçecek başarılarda önemli rol oynayan, taraftarların ve camianın sevgisini kazanan Vesely’nin takımdan ayrıldığı şu ifadelerle açıklandı:

“Formamıza iz bırakanlar unutulmazlar… Jan Vesely’ye Sonsuz Teşekkürlerimizle

2014-15 sezonundan bu yana formamızı giyen ve bu süreçte elde ettiğimiz tarihi başarıların en önemli mimarlarından biri olan Jan Vesely ile yollarımız ayrılmıştır.

Değerli sporcumuz, sona eren sözleşmesinin yenilenmesi için uzun süredir devam eden görüşmelerin ardından kariyerinde yeni bir maceraya atılmak istediğini Kulübümüze iletmiştir.

Formamızı giydiği süre boyunca takım kimliğimizin en önemli parçalarından biri olan ve Fenerbahçe Beko’nun sembol isimlerinden biri haline gelen Jan Vesely, adını Fenerbahçe basketbol tarihine altın harflerle yazdırmıştır.

Kıymetli sporcumuzun Fenerbahçe basketboluna yaptığı katkılar, camiamız tarafından hiçbir zaman unutulmayacak ve Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, Vesely’i her zaman en içten şekilde ağırlamaya devam edecektir.

Fenerbahçe basketbolunun unutulmazları arasındaki yerini çoktan almış olan Jan Vesely’e, Kulübümüze katkıları için teşekkür eder, kariyerinin yeni sayfası için kendisine başarılar dileriz.

“Jan Vesely, unutma ki formamıza iz bırakanlar unutulmazlar…”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya