SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'de şok ayrılık!

BASKETBOL | 01.09.2021 13:32

Fenerbahçe Öznür Kablo’da yeni transfer Helena Ciak ile yollar ayrıldı. Sol dizinde büyük bir menisküs yırtığı belirlenen yeni transfer Helena’nın Fenerbahçe serüveni başlamadan bi

Fenerbahçe'de şok ayrılık!

Fenerbahçe Öznür Kablo’da yeni transfer Helena Ciak ile yollar ayrıldı. Sol dizinde büyük bir menisküs yırtığı belirlenen yeni transfer Helena’nın Fenerbahçe serüveni başlamadan bitti.

Yapılan resmi açıklamada, 7 Temmuz'da transfer edildiği açıklanan ve 2 gün önce İstanbul'a gelen 31 yaşındaki Helena Ciak’ın sağlık kontrolleri sonucunda sol dizinde ileri derecede menisküs yırtığı saptandığı belirtildi.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

"2021-22 sezonu kadro planlamalarımız kapsamında sözleşme imzalanan Fransız oyuncu Helena Ciak, işlemlerin tamamlanması adına İstanbul'a gelerek sağlık kontrolüne girmiştir. Kontroller sonucunda, oyuncunun sol dizinde ileri derecede menisküs yırtığı tespit edilmiştir. Yapılan değerlendirmeler sonucu Helena Ciak ile yollarımız ayrılmıştır. Helena Ciak'a kariyerinin bundan sonraki döneminde başarılar dileriz."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya