SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

ING Basketbol Süper Ligi'nin yayınlanacağı kanal açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu, ING Basketbol Süper Ligi yayınları için yeniden Tivibu ve TRT ile anlaşma sağlandığını açıkladı.

ING Basketbol Süper Ligi'nin yayınlanacağı kanal açıklandı

TBF’den yapılan açıklamaya göre, Tivibu, ING Basketbol Süper Ligi’ndeki tüm karşılaşmaları canlı olarak yayınlayacak. Her hafta belirlenen maçlar da TRT Spor ekranlarında olacak. Ayrıca, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde de belirlenen maçlar, Tivibu’dan yayınlanacak. 

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, yeni anlaşmadan memnun olduğunu belirterek, "Tivibu ailesinin tüm yöneticilerine bu süreçteki değerli iş birlikleri için teşekkür ediyoruz. 2021-2022 sezonunda ING Basketbol Süper Ligi artan coşku ve heyecanıyla Tivibu ve TRT ekranlarında, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi Tivibu’da olacak." ifadelerini kullandı. 

Yapılan anlaşmanın, basketbolun gücünü ortaya koyduğunu aktaran TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, şunları kaydetti: 

"Basketbolda kulüplerimiz ve taraftarlarımız için hep daha iyi bir yayın modeli arayışımız oldu. Devam eden pandemi sürecinde salonlarımızdaki seyirci kapasitemizi şimdilik yüzde elli ile sınırlandırmak zorunda kaldık. Ancak hepimiz biliyoruz ki taraftarımız ve izleyicilerimiz olmadan basketbolun coşkusu eksik kalıyor. Bu nedenle ING Basketbol Süper Ligi’nde geçtiğimiz yıl olduğu gibi Tivibu yayınlarımızın yanı sıra TRT Spor’da da basketbol şöleni yaşanacak. Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi de Tivibu’nun açık kanalından basketbolseverlere ulaşacak. Basketbolun gücünü ortaya koyan bu büyük yayın anlaşmamız ile Türk basketboluna duydukları güveni ve desteği ortaya koyan Tivibu ve TRT’ye çok teşekkür ediyorum."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya