SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Joel Embiid, ayakla basket attı

BASKETBOL | 02.09.2020 12:53

Philadelphia 76ers'lı Joel Embiid; Josh Richardson, Raul Neto, Marial Shayok ayakla basket oynadı. Yıldızlar uzun uğraşlar verse de sonunda isabeti buldu. Basket, Embiid'den geldi.

Joel Embiid, ayakla basket attı

NBA play-offlarında; Boston Celtics karşısında tutunamayan ve 4-0 gibi bir sonuçla süpürülen Philadelphia 76ers'ta; Joel Embiid ya da Ben Simmons'ın takaslanması konuşuluyor... Yaptığı açıklamalar ve davranışlarıyla sabıkalı olan Embiid, Boston ile oynanan üçüncü maç sonunda kullandığı ifadelerle tüm suçu takım arkadaşlarına atmıştı.

Play-offlarda tek başına mücadele ettiğini savunan 26 yaşındaki yıldız pota altı oyuncusu, "Hiçbir zaman pes edemeyiz. 4-0 gibi sonuçla süpürülmek istemiyorum. Kariyerimde böyle bir şey asla istemiyorum. Adeta k*çımı yırtıyorum. Bundan önce olduğu gibi dördüncü maçta da elimden gelen her şeyi yapacağım" ifadelerini kullansa da Philadelphia 4-0 ile süpürülmekten kurtulamamıştı.

76ers organizasyonu, Joel Embiid'i takaslamayı gündemine alırken Kamerunlu oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bu iddialara kulak tıkamışa benziyor. Antrenmanda; Josh Richardson, Raul Neto, Marial Shayok ile basketbol topuyla futbol oynayan yıldızlar, spor diğer branşlarında da boş olmadıklarını kanıtlamış oldu.

Basketbol sahasının ortasından; topu yere düşürmeden pota altına kadar getiren yıldızlar, bir türlü basketi bulamadı. En sonunda; Joel Embiid, üç sayı çizgisinin gerisinden topu alıp sektire sektire pota altına getirdi ve basketi buldu...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya